• Ново
- Ски-Доо Гс 800Р СЕВЕТЕК Клипен Комплет Тефлон Обложен со Трка-Управувано

- Ски-Доо Гс 800Р СЕВЕТЕК Клипен Комплет Тефлон Обложен со Трка-Управувано

Оценка на клиентот:
DEN 575.84

Износ
Залиха

Сосема Нов Клипен Комплет Управуван Од Трка. Ќе добиете 1 клип со двоен прстен и избрани компоненти за да одговараат на следниот модел : 2012 2013 2014 2015 СКИ-Доо GSX 800 R SEVETEC. Клиповите управувани од трка се дизајнирани да бидат директна замена за клиповите во фабрички стил кои тесно одговараат на оригиналната опрема во дизајнот и конструкцијата на прстените. Овие клипови имаат зацврстена купола и здолниште обложено со тефлон. Сите склопови на клипот вклучуваат прстени, игла за зглоб и спојници. Трката Управувано препорачува следната прелиминарна работа да ја изврши квалификуван механичар пред да инсталира нови клипови. Ако стариот клип не успеал, утврдете ја причината и поправете го проблемот пред да го замените. Истекувањето на воздухот и/или посната мешавина на гориво се двете најголеми причини за изгорени клипови. Во случаи кога кој било дел од стариот клип е скршен или изгорен, картерот треба да се расклопи и темелно да се испушти од сите остатоци. Клипен Комплет Управуван од трка со Здолниште Обложено Со Тефлон и Стврдната Купола. Клиповите управувани од трка се дизајнирани да бидат директна замена за клиповите во фабрички стил кои тесно одговараат на оригиналната опрема во дизајнот и конструкцијата на прстените. Одговара : 2012 2013 2014 2015 СКИ-Доо ГСХ 800Р СЕВЕТЕК.

Карактеристики

Производи во категоријата

Глонме Дами Спортски Панталони Разгорени Нога Јога Панталони Хеланки Со Висок Струк Трчање Тенок Фит Тренингот Панталони Обични

DEN 1.33

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Тренинг Разгорени Панталони За Нозе, Јога Панталони

Монро Шокови И Потпори Патматски 181671l Потпора И Серпентина Пролет Собранието Се Вклопува изберете: 2000-ШЕВРОЛЕТ ИМПАЛА,

DEN 5126.88

Инженер за да добиете повеќе милји од вашето возило, склопот На патната потпора ги вклучува сите потреб�

Француски Тост Момчиња Училиште Униформа Прилагодлив Половината Опуштено Вклопуваат Панталони, Големини 4-20, Тенок, & Хаски

DEN 2.67

Изразете го вашиот неограничен стил со опуштено Вклопување на францускиот Тост Оваа панталона е создад

Пуавкоер Карго Панталони Жена Опуштена Фит Широка Облека Црни Панталони Патент Со Висок Струк Тенок Струк Со Џебови Лабава Плус

DEN 284.64

2023 Карго Панталони Жена Опуштена Фит Широка Облека Црни Панталони Патент Со Висок Струк Тенок Струк Со �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.