• Ново
PwrON Компатибилен AC Адаптер Замена За CyberHome CH - LDV 700b Пренослив Двд Плеер Полнач Напојување

PwrON Компатибилен AC Адаптер Замена За CyberHome CH - LDV 700b Пренослив Двд Плеер Полнач Напојување

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Pwr ON е специјализиран за производство на висококвалитетно и економично напојување за замена за лаптоп, таблет, телефони и други електрични апарати.Производи произведени со најквалитетни материјали и вклучуваат повеќе паметни карактеристики заштита од IV-неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање . Полначите се сертифицирани со CE FCC итн.Ве молиме контактирајте не со какви било прашања или грижи-ние сме тука да ви помогнеме! Овој Адаптер Е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш НЕ СЕ КОРИСТИ (не-ОЕМ). Параметри : Влезен Напон. НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 100-240В, 50-60 HZ.US приклучок. Флексибилност : Екстра долг 6,6 стапки/2 МЕТРИ кабел за напојување ви ја обезбедува потребната флексибилност. Сертифициран Сеф : CE / FCC / Ro HS сертифициран / Краток спој, над струја и над заштита од напон. Што Добивате : 1 Компјутер Адаптер за Напојување / 12-месечна гаранција и пријателска услуга за клиенти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Предна Прошетка Женски Задници Широка Нога Палацо Панталони Со Висок Струк Панталони Дами Секојдневни Панталони Цветен Принт

DEN 319.84

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Женски Дневни Панталони, Палацо Панталони, Широка

Лидијаунистар Тајм И Тру Плус Сајз Клиренс Машки Кардиган Со Кратки Ракави Хавајска Плажа Цветна Кошула Машка Маичка Црна XL

DEN 1.00

Машки Кардиган Краток Ракав Хавајска Плажа Цветна Кошула Машка Маица Карактеристики : Висок квалитет : �

Мода Смешни Преголеми Дуксери Женска Машка Алтернативна Облекаesетски Рик И Морти Стрипови Јакна Со Качулка Со Цврста Боја Џебен

DEN 2.33

Детали за производот;Материјал : памучна кадифена композитна ткаенина,Мека И Удобна Стил : Секојдневен �

Ракав Лесен Кардиган За Жени Секојдневен Моден Цветен Принт Шифон Отворена Предна Јакна Надворешна Облека Лабаво Вклопување

DEN 3.00

: Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 128см / 50 Големина Ткаенина : Изработена од мека и лесна тка

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.