• Ново
Пунтоко дозвола за женска облека, Женска Летна Печатена Екипа Со Кратки Ракави-Маица За Вратот Обична Маичка Блузи Жолта

Пунтоко дозвола за женска облека, Женска Летна Печатена Екипа Со Кратки Ракави-Маица За Вратот Обична Маичка Блузи Жолта

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Модни Женски Летни Печатени Кратки Ракави Екипажот-Вратот Маица Обични Маици Блузи ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : ✿Полиестер,✿Функција : екипаж-вратот, краток ракав, печатење, контраст боја жените лабава маица.✿Дизајн : оваа симпатична дама маици е симпатична со симпатична печатење. Задолжително за вашето следно лето!✿Повод : совршена женска кошула во моментите на секојдневно носење, шопинг, состанок, заминување, пријатели кои излегуваат и домашна облека за жени, девојки и тинејџери✿Ткаенина : лесна удобност, мека и дише ткаенина, ви помага да се чувствувате ладно под топло време. Одлично за топло време.Информации за производот : Сезона : Лето : Женска Пригода : Дневно, Моден Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Tops Size : S US : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 95cm/37.40 "Должина : 66cm/25.98". Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 100см/39.37 "Должина : 67см/26.38". Големина : Л САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 105см/41.34 "Должина : 68см/26.77". Големина : XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 110cm/43.31 "Должина : 69cm/27.17". Големина : XXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 115cm/45.28 "Должина : 70cm/27.56". Големина : ХХХЛ САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 120см/47.24 "Должина : 71см/27.95" доволно Лабава за да биде многу опуштена.Корисно е да се сокријат одредени недостатоци. Рафиниран квалитет-лесен, мек и удобен, убав материјал на допир кој беспрекорно преминува од канцеларија во секојдневна облека. Лесно креирајте убава женска фигура. Мека и лесна.Трендовски дизајн на цветни принтови.Уникатниот дизајн со дизајн на шаблони го покажува вашиот секси и шарм. Одлично за многу прилики.Тоа е одлично како прикривање за плажа или базен.Секојдневна наметка за носење која ќе изгледа ултрамодерно над фармерки, фустани или шорцеви. Женски Плус Големина Летни Кошули Модни Женски Летни Печатени Кратки Ракави Екипажот-Вратот Маица Обични Маици Блузи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ролна лента за истегнување на вратоврска, 1 2 150ft градина лента за вратоврска, дебела цврста растителна лента градина градина

DEN 719.84

Материјал : винил Должина : 150 стапки 2 Боја : Зелена Ширина : 1 / 2 инчи Карактеристики : мала тежина, еластич

Tureclos Божиќни украси за топка што висат хома топки поставени, со полнети деликатни пенливи, висечки украси за новогодишна

DEN 319.84

Спецификација : Материјал : Пластика Боја : Покажи како слики Големина : Дијаметар на бомбини : приближно

Кошули за мажи мода 3Д печатени графички маички фитнес спортски краток ракав тркалезен врат тимови пуловер удобна блуза улична

DEN 259.04

♥ Здраво, драг клиент, (ლ╹◡╹ლ) Добредојдовте во продавницата ☛VSSSJ☚ ♥♥ VSSSJ е фокусирање на жените мек�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.