• Ново
10к Жолто Злато Половина Круг Машки Дами Свадба Бенд Прстен Големина 4.5

10к Жолто Злато Половина Круг Машки Дами Свадба Бенд Прстен Големина 4.5

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Чистота на благородни Метали : 10кфиниш : Полиранширина на Лента : 7 mm Size (Минимум) : 4,5 Големина (Максимум) : 4,75 Зголемување На Прилагодувањето На Големината : 0,25 Карактеристика : Цврст Материјал : Примарно : Цврсто Златно Вклопување : Стандардно Големина : Дезенгравибилно : Да Тип На Производ : Накит Тип На Накит : Прстениматеријал : Примарна - Боја : Тип На Пожолтување : рачно Изработени Свадбени Лентиовој прстен ќе Биде Рачно Изработен По Ваша Нарачка. Потребни ни се 3-5 работни дена за производство.Облик на прстен : Половина Круг 10к Жолто Злато 7мм Половина Круг Машки / Дами Свадба Бенд Прстен Големина 4.5.

Карактеристики

Производи во категоријата

Исечени Џемпери За Жени Обични Леопард Печатени Долги Ракави Fall Зима Пуловер На Екипажот Џемпер Врвови Трендовски Тенок Фит

DEN 2.33

Добредојдовте ВО ZQGJB, се надевам дека имате добар шопинг! Бренд : ZQGJB ZQGJB е професионален моден бренд кој с

Shpwfbe Алатка Лепливи Етикети Маркери На Страници Инде Етикети Етикети За Прибелешки Моранди Проѕирни Налепници Инде Етикета

DEN 744.32

Маркерите или обележувачите на страници ви помагаат да ја планирате и организирате вашата работа и да ј

Цветна Завеса За Громови, Шарени Смели Рози и Лисја Во Носталгични Вибрации Во Стилот На Акварел, Завеси За Прозорци Со 2 Панели

DEN 575.84

Направено ОдВисококвалитетна сатенска полиестерска ткаенина Модерен прозорец покриеност со свилен ме

Велими Девојка Фустан Чевли Удобност Мери Џејн Училиште Станови Танц Принцеза Чевли Перформанси Лесна Магична Лента Беж-Ч 10,5

DEN 1.33

Опис : Пол : Девојки, Девојче, Деца, Детски Стил : Чевли На Мери Јапеејн, Станови, Чевли За Фустани, Чевли За

Фростлуинаи Женски Лабави Панталони Удобни Јога Панталони Со Врвки Цврсти Тренинзи Ленени Панталони За Суи Широки Панталони

DEN 1.33

Женски Лежерни Широки Панталони За Нозе Цврста Еластична Половина Лабави Долги Панталони Со Џеб Каракт

Машки Симпатичен Џемпер В-Врат Пуловер Со Долги Ракави Џемпери Лабави Долни Кошули Кинтинг Топли Дуксери За Fall Зима Црвена

DEN 303.84

Машка Мода Секојдневен Голем Маскирен Контраст Џемпер Тркалезен Пуловер На Вратот Долг Ракав Лабава Ко

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.