• Ново
Леплива Лента Течна Електрична Лента Цевка Изолација Паста Водоотпорен Анти-Ув Брзо Сува 30мл

Леплива Лента Течна Електрична Лента Цевка Изолација Паста Водоотпорен Анти-Ув Брзо Сува 30мл

Оценка на клиентот:
DEN 772.64

Износ
Залиха

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Течна Паста За Изолација На Електрична Лента Водоотпорна Анти-УВ Брза Сува 30млдескрипција : Карактеристики : Формира херметички, изолациона заптивка, водоотпорна, ОТПОРНА НА УВ, диелектрична обвивка спречува корозија на жиците и терминалите, штити од вибрацијабрзо сушење формула, брзо стврднувањепримена : поврзување на електронски компоненти, електрична опрема, запечатување полупроводнички материјали, електрична енергија грејачи, Електронски Инструменти Итн.Вклучен пакет : 1 x Течна електрична лента спецификација : Контет : 30ml/1 течна боја на озборување : црна, бела пакет, вклучувајќи : 1 x Течна Електрична Тапенотика : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори или рефлектон во боја во осветлувањето на мониторот,позадината итн., сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот.2. Ве молиме дозволете грешка од 1-5мм поради рачно мерење. Лесен И Едноставен За Употреба. Обезбедување На Квалитет, Безбедност И Безопасност, Преносливост Може Да Се Носат Наоколу. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Ве Молиме Погледнете Ги Деталните Упатства Пред Да Нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Враќање Женска Долна Облека Комплет Непослушен Проегирно Пријатно Боди За Бебиња Со Ремени За Подвезици Шупливи Ноќни Облеки

DEN 3.33

☞ Почитуван Клиент,Добредојдовте Во Продавницата ХАПИМО (◕ ᴗ ◕ ✿)❀ ☜ ❀ ❀ ❀ Колку повеќе купувате, то�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.