• Ново
Класична Рамка Класична Рамка Рустикална Рамка За Слика Изберете Ја Вашата Големина Декор На Фарма Бела Рамка Црна Потресена Класика

Класична Рамка Класична Рамка Рустикална Рамка За Слика Изберете Ја Вашата Големина Декор На Фарма Бела Рамка Црна Потресена

Оценка на клиентот:
DEN 565.28

Износ
Залиха

Потресена Рамка, Класична Рамка За Слика, Рустикална Рамка За Слика, Рамка На Фарма, Рамка 11х14, Рамка 8х10, Рамка 5х7, Декор На Фарма, Бела Рамка, Блексејл! КУПЕТЕ 2 РАМКИ, ДОБИЈТЕ 15% ОД ЦЕЛАТА НАРАЧКА!КУПЕТЕ 3 ИЛИ ПОВЕЌЕ РАМКИ, ПОПУШТЕТЕ 20% ОД ЦЕЛАТА НАРАЧКА!(Попуст ќе биде даден на исходот, Во Количката Етси)Секоја Од Нашите Потресени Класични Рамки за Слики е рачно изработена и уникатна и е достапна во широк спектар на бои.Калапот на рамката е широк еден и пол инчи, а рамките вклучуваат стакло и подлога.Рамки до 20х24 " вклучуваат вистинско стакло. Рамки поголеми од 20х24 " вклучуваат плексиглас.Можете да ја изберете оваа рамка за да висат или да стојат до големина 8х10!Ако изберете штанд за шпилка, оваа рамка ќе биде направена да стои со дупчење мала дупка на двете нозе, во која може да се вметне прачка за шпилка за рустикален држач. Ја вклучуваме шипката за шпилка што треба да се вметне откако ќе ја добиете вашата рамка. Овој тип на држач поддржува до рамка 8х10".Ако изберете штафелај, рамката ќе вклучува црн штафелај. Оваа опција е достапна само во 4х6, 5х7 и 8х10.Ако изберете да висат, 16х20 и помали рамки ќе имаат претходно инсталирани метални закачалки за пили. Поголемите рамки ќе вклучуваат жичани комплети што може да се инсталираат откако ќе се постави печатењето со шрафцигер со глава филипс.Можете да ја изберете потребната големина или да ја промените бојата во паѓачкото мени десно.Треба мат?Големината на рамката се одредува според големината на уметничките дела што ќе ги држи рамката. На пример, ако вашето уметничко дело е 8х10, изберете рамка 8х10. Видливата област на уметничкото дело ќе биде прибл. 1/2 инчи помал од големината на рамката. На пример, видливата површина на рамката 8х10 е 7, 5х9, 5, поради усната на рамката што се држи во стаклото и уметничките дела. БОИ НА СЛИКАТА ПОГОРЕ : од лево кон десно, од врвот до дното : Црна, Седло, Сина Чеша, Колонијална Црвена и Бела. Ве молиме запомнете : различни екрани ги прикажуваат боите поинаку, а вистинската боја може малку да варира од она што е на сликата.Можеме да направиме речиси секоја големина што ви треба, само контактирајте не со какви било прашања или барања.Ние не брод На Алјаска или хаваи!Погледнете ја сликата погоре за нашите опции за боја.Ви благодариме за посетата, и се надеваме дека ќе разговараме со вас наскоро!. Потресена Класична Рамка, Класична Рамка, Рустикална Рамка За Слика, Изберете Ја Вашата Големина, Декор На Фарма, Бела Рамка, Црна, Потресена Класика.

Карактеристики

Производи во категоријата

Луксузна маска - уникатен венецијански маски и женски маскирана маска - Декоративен додаток - Мажи и жени - Подарок за забава

DEN 2.67

Маскарада во стил со Марди Грас половина маски! Полу маската е одличен додаток на секоја забава Марди Гр

Природна форма на јајце удобно одвојување миленичиња одгледувачница кутре куче мачка дома кревет зелен доглеми овластен

DEN 471.84

Совршена милениче кучиња мачка куќичка од јајце јајце перница од внатрешноста, мека и топла плоча за ко�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.