• Ново
Куќа За Кукли Кидкрафт Дрвена Библиотека, Розова И Бела

Куќа За Кукли Кидкрафт Дрвена Библиотека, Розова И Бела

Оценка на клиентот:
DEN 1536.96

Износ
Залиха

Куќичката За Кукли Кидкрафт помага да се содржи нередот на најслаткиот начин што може да се замисли. Моделирана по класичните куклени куќи На Кидкрафт, оваа симпатична дрвена полица за книги нуди доволно складирање за книги, играчки и други мали богатства. Со искривена линија на покривот, оџак, прозорци на страничната и домашната надворешна графика, ова парче мебел може дури и да се удвои како простор за играње кукли. Има една голема полица на врвот и три поделени делови подолу. Малку врата крие помал оддел за да ги чува предметите во тајност. Розова и бела шема на бои ја прави бајка-во потрага по секоја лута спална соба или игротека. Направено од дрво за да трае низ многу среќни спомени. Изработени од премиум материјали за рециклирање за долготрајна игра. 3 нивоа и 6 одделни прегради за складирање или играње. Една преграда е скриена покрај врата. Широки прозорци на страни. Им помага на децата да ја научат важноста на организацијата. Направено од дрво за издржливост и долготрајна забава. Потребно е склопување; спакувано со детални, чекор-по-чекор инструкции за склопување.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.