• Ново
Пикет Куќа Мебел Тајлер Правоаголна Стандардна Висина Трпезариска Маса

Пикет Куќа Мебел Тајлер Правоаголна Стандардна Висина Трпезариска Маса

Оценка на клиентот:
DEN 5246.40

Износ
Залиха

Пикет Куќа Мебел Тајлер Правоаголна Стандардна Висина Трпезариска Маса ќе изгледа о, толку шик во вашиот дом! Оваа основна трпезарија има фиксна маса, поврзана со обложени со прав, црни метални нозе. Овој врв на масата е изработен од цврсто, бразилско борово дрво, обезбедувајќи цврстина со текот на годините. Оваа трпезариска маса е уникатно парче мебел и нема две парчиња се сосема исти. Постојат варијации на бои и зрна во секое парче дрво. Пукнатините и вдлабнатините не се флеки, туку знаци за убавина кои го подобруваат изгледот. 78 W x 40 D x 30 H во. Правоаголна Маса. Фиксна Маса Врвот. Метална Маса База. Рачно Применет, Повеќеслоен Процес На Завршна Обработка. Природно, Цврсто Дрво Жито. Природни Варијации На Дрво, Боја, Текстура И Тон. Секое парче дрво е уникатно и различно ќе го апсорбира процесот на завршна обработка, затоа, производот што го добивате може да варира од сликите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јотјукеб Женски Костими За Капење Костими За Капење Бикини Женски Танкини Поделени Големи Печати Плажа Бикини Сет Еднобојни

DEN 2.00

Големина : С Под Биста : 70см / 27.56 "Половината : 70см / 27.56 " КОЛК : 76см / 29.92" Големина : М Под Биста : 74см / 29.13 "Пол�

Воблинг Жени Мажи Вода Чевли Брзо Сува Јога Чевли Боси Аква Чорапи Отворено Чорап Патики Лесни Патики Плете Горниот Анти-Лизгање

DEN 462.40

Гумениот ѓон против лизгање е флексибилен, но доволно дебел за да ги заштити вашите стапала од стапнува�

дианхелоја спортски градници за жени Дама Градник Поместена Секси Мека Интимна Цврста Боја Поддршка На Градите Беспрекорна Жица

DEN 479.84

Опис : бидејќи има лесен, дише и еластичен дизајн, спортскиот градник е удобен за носење И неговиот специ

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.