• Ново
Умбра Зоола Носителите Прстен, Пакет

Умбра Зоола Носителите Прстен, Пакет

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Ова пакување од 3 држачи за прстени прави разигран подарок и практично решение за складирање накит. Секој држач За Прстен Зоола е изграден од цинк метал и има сјајна хромирана завршница. Ситниот, но сепак цврст држач за животински прстен се надополнува и се вклопува во многу внатрешни простори. Не дозволувајте малата големина да ве измами, секој држач за прстен за животни може да собере осум или повеќе прстени. Изгледа одлично и е корисно на ноќна маса, кујнски мијалник или работна површина за бања. Долната површина на секое животно има облога од филц за да спречи гребење на површините на кои седи. Доаѓа како три пакувања и вклучува едно Од секое : Зајаче 1,75 х 1,75 х 3 инчи (4,4 х 4,4 х 7,5 см), Мачка 2,75 х 1 х 2,75 инчи (7 х 2,5 х 7 см), Слон 1,75 х 1,5 х 3 инчи (4,4 х 4 х 7,6 см). ДРЖИ ПОВЕЌЕ ПРСТЕНИ : секој држач За Прстени Во Зоола има доволно простор за складирање на повеќе прстени со различни големини. ДОСТАПЕН ПОДАРОК : Одличен За Денот На Вљубените, Родендени, Денот На Мајката, Божиќ, забави; секое пакување содржи 3 држачи за прстени. СЈАЈНА ЗАВРШНИЦА, ЛЕСНА ЗА ЧИСТЕЊЕ : пенлива хромирана завршница, лесно се брише и прашина. КОМПАКТНА ГОЛЕМИНА : Секој држач е ситен и зафаќа многу малку простор и изгледа одлично на суета, шалтер, ноќна маса и многу повеќе. 5-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Купувајте со доверба знаејќи дека сите Производи На Умбра се поддржани од 5-Годишна Гаранција На Производителот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Сликар за индустрии за индустрии на скалила концептуални облаци графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна

DEN 2.00

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Сет за постелнини - четкани микрофибер постелнини - чаршафи за постелнина и перници - длабоки џебови - лесно вклопување - листови

DEN 271.84

Уживајте во искуство со вистински луксуз и ладен удобен ноќен сон со исклучително тенок сет за дишење, к

Компатибилна Кујна КСРС22ФГБЛ Фрижидер Филтер За Вода - Компатибилна Кујна 4396508, 4396509, Кертриџ За Филтер За Вода Во Фрижидер

DEN 3.00

Киченаид Ксрс22фгбл02 Филтер За Вода Во ФрижидерЈа Заменува Кујната 4396508, 4396509, 4396510 Кертриџ ЗА Филтер За В�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.