• Ново
Белиот Чили Грав на буш, Конзервиран Одличен Северен Грав во Благ Чили Сос, 15. Оз Може

Белиот Чили Грав на буш, Конзервиран Одличен Северен Грав во Благ Чили Сос, 15. Оз Може

Оценка на клиентот:
DEN 70.72

Износ
Залиха

За вас, чилито не е само уште едно јадење. Затоа Благиот Бел Чили Грав на Буш не е само уште една состојка-тие се тајната за да го направите вашето најдобро бело чили уште подобро. Веќе избравме нежен одличен северен грав и бавно го динставме во чили сос зачинет совршено со лук, ким и кромид. Се што треба да направите е да ги додадете во вашиот рецепт за домашен оброк кој има вкус како да се готви цел ден, дури и кога ќе се собере за само неколку минути. Чили Гравот на буш е без глутен, без холестерол, одличен извор на влакна и содржи 7 гр протеини по порција (Видете информации за исхраната за содржината на натриум). Само најдоброто оди во Грав на Буш. Конзервиран бел чили грав зачинет со лук, ким и кромид. Направено со нежен одличен северен грав кој бавно се динста во благ чили сос. Сочен вкус со погодност на конзервиран грав. Одлично за послужување како страна со хамбургери и виршли. Одличен извор на влакна. 7гр протеини и 6гр влакна по порција (Видете информации за исхраната за содржината на натриум). Без глутен и без холестерол. Достапно и во други големини на конзерви.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.