• Ново
Електрична Пумпа За Гориво, 525-1141

Електрична Пумпа За Гориво, 525-1141

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Електрична Пумпа ЗА Гориво Гмб Електрична Пумпа За Гориво, 525-1141 : интегриран дизајн на арматура. 100 проценти перформанси и напон тестирани во куќата. Го вклучува целиот хардвер за инсталација. Дизајниран за намалување на бучавата. Издржливост тестирана за долг живот. Дополнителни Карактеристики Волти : 12.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студените индустрии разновидни кран птици собрани речното корито на ботаниката сликање сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 1.67

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.