• Ново
Неонски Лајт Преклопен Електричен Скутер в 18. Мајлс Ма Оперативен Опсег & 15. мпх Ма Брзина-Бела

Неонски Лајт Преклопен Електричен Скутер в 18. Мајлс Ма Оперативен Опсег & 15. мпх Ма Брзина-Бела

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Осветлувајќи го вашето возење со прилагодлива лед лента, е-Скутерот ОКАИ Неон Лајт се издвојува на безбеден начин со опсег до 18,6 милји, максимална брзина од 15,5 милји на час, дизајн на преклопување со еден клик и поврзување на паметни апликации. Прилагодлива Лед Лента За Светло : Прилагодлива лед предна и долна лента за светло со избор на панел во боја преку Глобалната АПЛИКАЦИЈА ОКАИ. Дизајн На преклопување : систем За преклопување со еден клик (патентиран) и мала тежина од 35 килограми го прави патувањето без стрес. Суспензија : скриениот систем за задна суспензија ги апсорбира вибрациите и ви овозможува удобно возење. Гуми : Предната Пневматска гума, задната цврста гума ве одржуваат стабилни и издржливи на патот. Моќност на електричен Мотор : 300w моторот е доволно моќен за да биде во чекор со вашите движења. Максимална Брзина И Опсег : со максимална брзина од 25 км/ч (15,5 милји на час) и опсег до 25 милји уживајте во поголема слобода и погодност. Лцд-Екран : лцд-екранот со прилагодливи теми ви ја покажува моменталната брзина и траење на батеријата на е-скутерот. Поврзување на апликацијата : паметната контрола на апликацијата компатибилна и со i OS И Со Android ви овозможува да ја следите моменталната брзина, да го следите статусот на батеријата, да ја прилагодите led светлосната боја и многу повеќе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Розови тропски образени лисја Ботаничка и цветна графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност

DEN 1.67

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.