• Ново
Момени Портланд Апстрактни Фарма Област Килими, Сина,7'10 9'10

Момени Портланд Апстрактни Фарма Област Килими, Сина,7'10 9'10

Оценка на клиентот:
DEN 3647.84

Износ
Залиха

Органските форми низ оваа модерна област килим ја доловуваат суштината на современиот стил. Апстрактната шема на килим еволуира во напречен проток на лаванда, сина, зелена и златна прачка со разнобојни нијанси инспирирани од шумата. Полипропиленските и полиестерските влакна се комбинираат за да создадат текстурални контрасти низ форматот на правоаголен килим, секоја шарена нишка преминува во висина на купот додека се менува во тонот. Внатрешен Килим. Произведено Во Турција. Машина Направена. 70% Полипропилен и 30% Полиестер без Подлога. Висина На Купот : 0,37".

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.