• Ново
Хирш 20 Длабоко Мобилни Пиедестал Датотека Кабинетот Фиока Датотека-Датотека Со Ламинат Фиока Фронтови И Седиште Перница, Бел Орев

Хирш 20 Длабоко Мобилни Пиедестал Датотека Кабинетот Фиока Датотека-Датотека Со Ламинат Фиока Фронтови И Седиште Перница, Бел

Оценка на клиентот:
DEN 1599.84

Износ
Залиха

20-инчни длабоки Мобилни Пиедестални Датотеки со конфигурација на фиоки со датотеки со датотеки со 2 фиоки се дизајнирани да ја поддржат побарувачката на денешната канцеларија. Овие единици имаат дрво ламинат фиока пред со сатен никел лак повлече рачки. Изработени од издржлива челична конструкција, овие комерцијални мобилни постаменти доаѓаат стандардно со фабрички инсталирани скриени тркалца, фиоки за целосно продолжување, противтежи и брава што може да се отстрани од јадрото за безбедност. Фиоките за датотеки сместуваат висечки датотеки со големина на букви. Суспензијата со топчести лежишта обезбедува мазна и тивка изведба на фиоката. Достапно во повеќе бои за збогатување на вашиот работен простор. 27.75" висината им овозможува на овие единици да се тркалаат под повеќето работни површини. Ограничена Доживотна Гаранција. Единицата ги исполнува или надминува индустриските стандарди АНСИ-БИФМА. Грингард Злато Сертифициран. Боја : бела / Орев комерцијалната суспензија со топчести лежишта овозможува лесно отворање на целосно натоварените фиоки. Карактеристики дрво ламинат фиока фронтови. Вклучува фабрички инсталирани скриени тркалца за лесна подвижност. Вклучена е брава за да ја одржува содржината на сите фиоки безбедна. Слајдови со целосна екстензија за лесен пристап до содржината на фиоката. Вклучува противтежа за инхибиција на врвот. Сместува висечки датотеки со големина на букви. Сатен никел лак повлечете рачки. Конфигурација на фиока со датотека-Датотека. Ограничена Доживотна Гаранција. Ги исполнува или надминува стандардите АНСИ-БИФМА. Грингард Злато Сертифициран. Хирш 20 " Длабоко Мобилни Пиедестал Датотека Кабинетот 2 Фиока Датотека-Датотека Со Ламинат Фиока Фронтови & Седиште Перница, Бела / Орев.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sngxgn Пролет И Лето Деца Бебе Детски Чевли Момчиња И Девојчиња Сандали Рамно Дно Светло Дишење Удобна Тока Цврста Боја Црна

DEN 0.33

Моден дизајн,! Пол : Унисекс Бебе Чевли горниот материјал : СТП Тип На Затворање : Тока Стил : Секојдневен,

Англискиот читател, или, во проза и стих, од најдобрите писатели; дизајниран да им помогне на младите да читаат со пристојност

DEN 286.72

Изберете Ја Претпочитаната Боја Без Дополнителни Трошоци! Истражете Повеќе Опции Со Кликнување на "Пов�

Џонс, Адам Вајт Модерен Музејски Уметнички Принт Во Рамка На Дрво Со Наслов-Неодамнешен проток На лава Пахохое-Залив Саливан-Остров

DEN 615.84

Адам Опеѕонс претставува прекрасно Уметничко Дело Од Бела Модерна Дрвена Рамка Од 17х24, насловено "Неода

Близнак Над Креветот Со Двокреветни Кревети Со Бандаж, Кревет На Спрат Од Дрво Со Скали И Заштитни Огради, Кабриолет Кревет

DEN 8288.00

Забелешки : Горниот кревет има високи заштитни огради од двете страни за дополнително обезбедување, шт�

Машка Контрола На Стомакот Облека За Обликување Висок Струк Слабеење На Стомакот Шорцеви За Компресија Боксерски Гаќи Долна

DEN 2.00

Машки Шорцеви За Обликување На Стомакот Мажите Стомак Контрола Шорцеви Изградете Ја Вашата Самодоверб�

Најдобар Татко Некогаш Вратата Добредојдовте Кат Мат Со Тешки Поддршка На Влезната Врата Мат Божиќ Вратата За Влезната Врата

DEN 217.44

Среќен Ден На Татковците Танџиро Недоко Украси 3Д Нелизгачки Трем Патио Килими Вратар Подна Подлога Дом

Usmixi Женски Тенкови Врвови Лабава Четвртина Патент Дами Мода Печатење Маица Елек Лето Трендовски Карактер Графика V - Вратот

DEN 288.00

Врвовите на резервоарот ќе течат кога одите и ќе се чувствувате меки против вашата кожа Ако имате било к

Акихол Женски Градници Удобни Плус Големина Женски Градници За Затворање Пред Затворање Плус Големина Чипка Целосна Покриеност

DEN 696.00

Нови Жени Јога Теретана Фитнес Спортски Градник Притисни Нагоре Шуплив Градник Вежбање Теретана Јога Г

Бепптер Приврзок Украс Декор Декоративен Дом Мека Декорација Фотографирање Детска Соба Девојка Соба Декорација Макарон Коса

DEN 2.67

●Лесен за употреба : овие украси се многу лесни за закачување На Новогодишни елки, тавани, Божиќни венци

Средно Десет Мажи Врвови За Пливање Со Кратки Ракави Пливање Шорцеви Долни Костими За Капење Костими За Капење Осип Заштита

DEN 223.84

Спецификации : Состојба : Ново Со ознаки : сосема нов, неискористен и неносен предмет во оригиналниот па�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.