• Ново
Таза шаг Црн 5' 2 7 ' Глобален Правоаголник Област Килим

Таза шаг Црн 5' 2 7 ' Глобален Правоаголник Област Килим

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Геометриска шема инспирирана од скандинавија и пријатен, кадифен куп од 1,38 инчи се впечатливи карактеристики на колекцијата таза шаг. Со сложена шема во неутрални бои, овој килим обезбедува удобност по прифатлива цена. Одлично за спални и дневни соби. Машина ткаена Во Турција со полипропилен која обезбедува мек допир и пријатни вибрации. Самото место или професионално чисти. Килим рампа препорачува. 100% Полипропилен. Машина Ткаени Во Турција. Кадифен Куп. Висина На Купот : 1.2". Само Во Затворен Простор. Модерен и еклектичен, Овој Тепих Во Глобален стил додава елегантен изглед на вашиот простор. Крем и Јаглен. Нијанси на . 5' х 8 ' Правоаголник Површина Килим. Различни бои и големини достапни во колекцијата. Уметнички Ткајачи. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е одобрен за деца и пријателски за миленичиња. Совршен за области со голем сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесен за чистење и одржување, препорачуваме редовно чистење со правосмукалка и чистење на самото место со чиста крпа. Секогаш прво тестирајте мала површина. Вакуумите со канистер без шипки за тепање се оптимален тип на вакуум за употреба на килими, но можете да го користите и рачниот додаток на исправен вакуум. Функционалниот Кадифен Куп овозможува погодно поставување во влезовите, под мебелот и нема да ги попречува вратите. Една година ограничена гаранција производителот. Килим Рампа Препорачува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Компатибилен Со Samsung Galaxy S Ултра Телефон Случај, Безвременски-зајдисонце-силуети-Случај Силиконски Заштитни За Тинејџерка

DEN 2.00

Уникатен и Стилски Дизајн : нашата футрола за телефон може да се пофали со уникатна и стилска шема што го

Уникатни Врски За Разбој Внатрешен Надворешен Модерен Килим Кафеава Црна 2' 2 3' 1 Преоден Правоаголник Со Пруги Совршен За

DEN 1.33

Од Надворешната Модерна Колекција, неверојатен машински ткаен тепих инспириран од бамбус! Уникатна кре

BUIgtTklOP Нема Граници Фустани Со Долги Ракави За Жени Расчистување Женски Летни Фустани Печатење Фустани Со Тркалезен Врат

DEN 512.00

Женските Летни Фустани Печатат Фустани Со Тркалезен Врат Со Долги Ракави Со Џебни Карактеристики : фуст

Бања Килими Бања Мат Постави Бања Килими Бања Душеци За Бања Не Се Лизга Дебела Мека Шенил Шарени Бања Килим Вратата Душеци

DEN 0.33

ЕКСТРА АБСОРБЕНТА : овие надградени луксузни килими може да ја впијат водата и да го одржат вашиот под с�

Двор Мудар Отворен Преклопен Балкон Маса, Преклопен Багрем Дрво Палуба Бар, Пренослив Стан, Балкон, Оградата, & Трем Мебел

DEN 2.00

*** Искористете Го Максимумот од Вашиот Простор*** Кога просторот е ограничен, секој последен агол се брои

Замена На Пумпата За Перење Машина За Перење за Кенмор Сирс Мијалник-Компатибилен Со Собранието На Пумпата За Вода ЗА Перење

DEN 607.84

3363394 Замена На Пумпата За Машина За Перење Алишта За Кенмор / Сирс 11082670710 МијалникКомпатибилен Со WP3363394 �

да јас сум ладна Лабава Туника Жените Паѓаат Мода Маици Со Долги Ракави Трендовски Западни Врвови Пуловер Со Тркалезен Врат

DEN 287.84

да јас сум ладна Лабава Туника Жените Паѓаат Во Мода Маици Со Долги Ракави Трендовски Западни Врвови За

Харсуни Женски Машки Зимски Нејасни Топли Пријатни Чорапи Со Влечки Обложени Со Руно Со Држачи Нелизгачки Супер Мек Дебел Божиќен

DEN 319.84

Опис : Состојба : 100% Сосема Нов И Висококвалитетен Пол : Возрасни Унисекс Стил : Влечки, Рамни Чевли, Обув�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.