• Ново
Ки 60 30 Висина Прилагодливи Училница Маса-Цреша Иdyи 18-Во Магацинот Столици-Темносина

Ки 60 30 Висина Прилагодливи Училница Маса-Цреша Иdyи 18-Во Магацинот Столици-Темносина

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Дајте им на сите повеќе простор со Маси За Ки. Овој комплет доаѓа со Една Правоаголна Маса 60 "х 30" и две Темносини Chи 18-Во Столици За Оџаци. Ки прилагодливи пост нозе доаѓаат четири до сет и се прилагодливи за висина за сместување на студенти од сите возрасти. Висината е лесна за прилагодување на возрасните со олабавување и затегнување на завртката со вклучениот шестоаголен клуч. Оваа маса во училница долга 60 инчи се собира брзо со само неколку завртки. Табелата е изградена од термички споена меламинска цреша ламинатна маса која е дебела 1 инчи и завршена со црна лента за рабови на Т-Мувла. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Елегантна алтернатива на основите во стилот на пиедесталот, прилагодливите нозе на столбот доаѓаат во класична црна боја со хром одоздола. Прилагодливите лизгалки на дното на основата обезбедуваат рамна маса и лесно се прилагодуваат. Стилскиот и издржлив стол Anи магацинот е идеален за училници, соби и многу повеќе. Изграден е од флексибилно и издржливо полипропиленско седиште и грб и тубуларна челична рамка во боја на хром и се чува во купишта од 12. Бродовите наairи чаир се собраа и е подготвен за употреба веднаш. Сите Регентни столчиња се поддржани со 5-годишна гаранција на производителот за основи и рамки на стол и 2-годишна гаранција на производителот за механизми и тапацир на стол. Ки 60" х 30" Висина Прилагодливи Училница Маса-Цреша & 2 Anи 18-Во Магацинот Столици-Темносина.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лабакиха Денот На Вљубените Декор Денот На Вљубените Сам Дневен Подарок Роза Пена Цвет Илустрација Декорација Букет Свадба Дома

DEN 303.84

ДЕНОТ НА вљубените DIY Дневен Подарок Роза Пена Лажни Цвет Симулација Илустрација Декорација Букет Свад�

советник Мажи Панталони Фармерки Мажи Карго Шорцеви Машки Широки Харем Панталони Памук Лен Широка Нога Јога Плажа Панталони

DEN 2.67

Со Меморија Менс Мода Секојдневен Памук И Печатени Џебни Панталони Со Врвки Панталони Со Големи Дименз�

Фатуов Машки Капут-Копче За Печатење Лабава Облека За Долна Облека Со Кратки Ракави Продажба Денес Премиер Црвен Кардиган ЗА

DEN 3.33

Фатуов Машки КапутКопче За Печатење Лабава Облека За Долна Облека Продажба На Палто Со Кратки Ракави Де

6-Парче Комплет Кујнски Алатки Силиконски Лажица Нелепливи Садови За Готвење За Кујнски Гаџети Додатоци Прибор За Готвење Прибор

DEN 1.33

Ergономскиот дизајн е удобен за држење, не пренесува топлина, ги штити вашите раце и обезбедува заштита о�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.