• Ново
е. л. ф. Мини Подобрување На Трепките И Веѓите Серум

е. л. ф. Мини Подобрување На Трепките И Веѓите Серум

Оценка на клиентот:
DEN 431.52

Износ
Залиха

Засилете го изгледот на вашите природни трепки и веѓи за само неколку недели! е. л. ф. Мини Серумот За Подобрување На Трепките И Веѓите се напојува со антиоксиданси, амино киселини и витамини за да ви даде значително подолги и пополни трепки и веѓи кои ќе ги натераат луѓето да прашаат : "дали се тие екстензии на трепките?!"Формулата за кондиционирање помага да се негуваат тенки,кршливи и кратки влакна за вашите најздрави трепки и веѓи досега. За употреба, повлечете по горната линија на трепките и веѓите наутро и навечер. . Зошто е. л.ф. сака : . Мини големина, совршена за патување и во движење!Состојките делуваат на подобрување на трепките и веѓите, правејќи ги да изгледаат подолги, подебели и поздрави хранливата формула делува на негување кршливи, кратки влакна на трепките и веѓите забележливи резултати за неколку недели само две лизгања дневно!. Клучни Состојки : . Антиоксидансите-Ја Штитат косата од оштетување на слободните радикалинокиселини - Помага да се поттикне здрав раст на косатавитамини - Ја Негуваат косата. . Сите производи се ослободени од фталати, парабени, неилфенол етоксилати, триклосан, триклокарбан и хидрохинон. Целата нега на кожата е исто така ослободена од сулфати. Горд сум што сум 100% веган и без суровост, ширум светот. Бидејќи љубезноста е шик. Состојка управувано трепките и веѓите кондиционирање и подобрување на серумот. Преполни со витамини, антиоксиданси и амино киселини. Услови за помош при тенки, кршливи и кратки влакна. Состојките работат за да направат трепките и веѓите да изгледаат подолги, подебели и поздрави. За употреба, повлечете по горната линија на трепките и веѓите наутро и навечер. Доживејте подобри трепки и веѓи за неколку недели. Сите производи се ослободени од фталати, парабени, неилфенол етоксилати, триклосан, триклокарбан и хидрохинон. 100% вегански и без суровост.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пејачки Ткаенини- Памук, Занаетчиско Ватирање, 44 Дворови Исечени, Со Завртка, Цврста Пејачка Сина, Ткаенина Од Прецртана

DEN 399.52

Додадете прскање боја на вашиот проект со нашите НОВИ ТКАЕНИНИ SINGER® 100% цврста памучна ткаенина Со Прсте

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.