• Ново
Уникатен Разбој Црвен Крем Од Килим Од Чарлс Версај 6' 1 9 ' Правоаголник Цветен Француски Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија Канцеларија

Уникатен Разбој Црвен Крем Од Килим Од Чарлс Версај 6' 1 9 ' Правоаголник Цветен Француски Совршен За Дневна Соба Кревет Трпезарија

Оценка на клиентот:
DEN 3824.00

Износ
Залиха

Мотивот на медалјон килими На Колекцијата Версај ќе донесе вкус На Франција во вашиот дом. Овој раскошен килим содржи богати нијанси и детални граници кои ќе воодушевуваат во годините што доаѓаат. Нека Колекцијата Версај додаде навестување на елеганција на вашиот декор. Бургундија/6 '0 х 9' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,33 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лонгс Пик И Мечка Езеро Лето Роки Планина Националниот Парк, Врамена Уметност Печати Ѕид Уметност Од Фенер Прес Продадени Од

DEN 1.67

Ова печатење во рамка има комбинација на рамка и подлога избрана за да ја надополни вашата уметност...

Филм Тема Јорган Покрие Кино Сцени Постелнина Постелнина Сет Микрофибер Церемонија Фото Фотографија Ватенка Покрие Еден За Момчиња

DEN 926.08

Материјал : Одлична постелнина за украсување на домот изработена од полиестерски влакна, мека, природна

Дете Бебе Девојка Плетени Нозе Fall Зима Цврсти Ребрести Плетени Високи Половини Тенок Фит Бодикон Долги Панталони Денот На

DEN 224.00

Доенчиња Бебе Девојки Хулахопки Симпатична Срце Печатење Еластични Половината Хеланки Пролет Aut Мода Д

Лии - Светски Дуксери За Мажи Машки Aut И Зима Мулти Патент Круг Вратот Личност Уличен Дизајн Повик Долги Ракави Дуксери Машки

DEN 303.84

Машки Multi И Зима Мулти Патент Круг Вратот Личност Уличен Дизајн Повик Долги Ракави Дуксери Машки Качулк�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.