• Ново
Гарланд Килим Суштината во. во. Најлон Перење Бања Килим Морска Пена

Гарланд Килим Суштината во. во. Најлон Перење Бања Килим Морска Пена

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Трансформирајте ја вашата бања во оаза на удобност и стил со Суштината килим за бања од Венец. Со својот мек најлонски куп и кадифна конструкција, вашите стапала ќе ви се заблагодарат. Со својата нелизгачка подлога од латекс, можете да се збогувате со сите несреќи со лизгање и лизгање. Овој килим доаѓа во дизајн со пруги и низа големини, комплети и бои што одговараат на вашиот декор во бањата. Најдобро од с, тоа е машина за перење за лесно чистење. Машина Направена и Тафтувана. 100% Мек Најлонски Куп. Препорачана Нега : Машина За Перење. Модерен Стил со Цврст Мат И Рамен Дизајн На Ленти. Подлога Од Латекс Што Не Се Лизга Што Може Да Се Пере. Тип На Градба : Кадифен. Висина на купот : 0,4-инчен. Големина : 24-во х 40-Во Бања Акцент килим. Боја : Морска Пена.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.