• Ново
Дања Б Дијаманти 3-Ниво Ѕид Планината Полици Систем-Бела

Дања Б Дијаманти 3-Ниво Ѕид Планината Полици Систем-Бела

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

За домашен декор и додатоци кои постигнуваат рамнотежа помеѓу елегантната форма и модерната функција, не гледајте подалеку Од Дања Б.Од нашето зачнување во 1994 година, напорно работевме во прецизно изработка на стоки што им се допаѓаат на современите вкусови. Ние го надгледуваме процесот на создавање на нашите производи од концептуализација до производство што резултира со стручно изработени и многу уникатни парчиња кои се проткаени со уметнички дух во секој одлив и проток. Умерено цени, но маестрално изработени, нашата палета на артикли е насочена кон таргетирање на стилскиот, но свесен за цените сопственик на куќи. Погледнете го нашиот каталог и видете ја нашата уникатна низа скулптури, држачи за свеќи, вазни, ѕиден декор, парчиња маса и акцентен мебел што сигурно ќе додаде шарм и живост во вашиот животен простор! • Овој елегантен систем за полици има три полици на повеќе нивоа • Секоја полица може да се монтира заедно како една единица или како три одделни полици • Ламинирани. Вклучени СЕ држачи ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и висечки хардвер • Прикажете слики, растенија и колекционерски предмети или користете за организирање мали предмети • Прави убаво и функционално парче акцент. Висат во расадник, бања, кујна или спална соба • Димензии : 27,5 Х 10 Х 40 инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Чудо на нација девојки наредени костими за капење Танкини, реверзибилни дното и шорцеви за пливање, UPF 50+, 3-pC сет, големини

DEN 128.00

Измешајте го и одговарајте на нејзиниот изглед на пливање со разнобоен и ладен трипарчен танкини сет од

Кревет со целосна големина платформа со фиока со фиока, целосен кревет за дете, кревет за близнаци со платформа со слушалки

DEN 1919.84

Поветка со целосна големина на платформата со фиока под креветовој кревет доаѓа со модерен и едноставе�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.