• Ново
Dreamline Unidoor - 1 2-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Масло Нанесуваат Бронза

Dreamline Unidoor - 1 2-во. В во. Ч Врата За Туширање Со Шарки Без Рамка Во Масло Нанесуваат Бронза

Оценка на клиентот:
DEN 4799.68

Износ
Залиха

Dreamline Unidoor-X е врата за туширање без рамка, врата од када или куќиште што има луксузен модерен дизајн, надополнувајќи ги архитектонските детали, моделите на плочки и составот на вашиот простор за бања. Унидор-Х прикажува елегантни, чисти линии за подобрување на секој простор за туширање, создавајќи прекрасен изглед. Ексклузивен Чистокрвен водоотпорен и отпорен на дамки стаклен слој додава супериорна заштита од дамки и е речиси без одржување. Unidoor-X е дел од dreamline unidoor колекција, повеќето разноврсна линија на туш врати и куќишта на пазарот. Големина на моделот : 56 1/2-57 во. В х 72 во. Ж; Прошетка-во отворање : 25 во.; Конфигурација : 24 во. Панел со шарки, прикачена Врата За Туширање и 6 1/2 внатре. Вграден панел. Шарки и Вградени панели прикачени на ѕидот за 1 инчи. анодизиран Алуминиумски У-канал; Комерцијален Л - Бар за стабилност и непречен изглед. У-каналите овозможуваат прилагодување до 1/2 инчи. за ширина или надвор од водоводот на страната На Внатрешниот панел и 1/4 внатре. за надвор од водоводот на страната на панелот со Шарки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дорман 901 - Предниот Двигател Страничен Прекинувач За Напојување-Предно Лево, Копче За Специфични Модели На Шевролет Шевролет

DEN 2.67

Прекинувачот за прекин на електричниот прозорец не мора да значи патување до дилерот Овој прекинувач з�

Дизајн Куќа Тревис Интегрирана ЛЕР Внатрешна Таванска Светлина Со Матирано Стакло За Спална Соба Ходник Кујна Бања, Бела

DEN 639.04

Поедноставно стилски, оваа недооценена монтажа за испирање ќе ја зголеми осветленоста во секоја просто

Мортило џемпери за жени, графички дуксери обични долги ракави атлетски тренинзи пуловер зимски есен облеки врвови за хеланки

DEN 607.84

17 '' Големина : М Велика Британија : 10 ЕУ : 36 САД : 6 биста : 116cm / 45.47' Должина на 'рбетот : 66 см / 25,98' ' : 73 см / 28,74' 'a

Блок на лежиште Отворено лизгачко лежиште блок SBR25UU алуминиум алуминиум Линеарно движење блок за индустрија за индустрија

DEN 2.33

bearing block 2 PCS Open Sliding Bearing Block SBR25 UU Aluminum Alloy Wear Linear Movement Block for Industry Specification : Item Type : Open Sliding Bearing Block Material : Aluminum allo

Xysaqa женски скокови облеки, женски обични памучни постелнина без ракави, екипа на еластична половината ромпери лето широко

DEN 0.33

Скокање за жени без ракави со ракави цврста боја лабава права панталони модни роперни панталони : 1 Феац�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.