• Ново
Класа Приколка Кука, вклучува инсталација хардвер, пин и клип

Класа Приколка Кука, вклучува инсталација хардвер, пин и клип

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Кука За Приколка од класа 1 Е Оценета на 2.000 фунти. бруто тежина на приколката и 200 килограми. тежина на јазикот. Дизајниран со дизајн специфичен за возилото за прилагодено вклопување. Скриено главно тело ЗА ое изглед и беспрекорна интеграција со возилото.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.