• Ново
Скоро природна 6 'Швајцарска алпска вештачка елка со јасни LED светла

Скоро природна 6 'Швајцарска алпска вештачка елка со јасни LED светла

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Создадете традиционална Божиќна сцена во ограничено вселенско опкружување со помош на оваа вештачка елка! Совршено за тесни, тесни простори заради неговиот висок дизајн, може да се пофали со витка силуета составена од 450 совети за гранки со лесен за свиткување за прикажување на сите ваши омилени украси за празници. Пристигнување пред-строги со 250 јасни LED светла и внимателно стабилизирани на тесен симулиран дрвен пол и метална основа, оваа разноврсна, висока вештачка елка со заштеда на простор 6 'ќе направи украсување на ветре за наредните години. Скоро природно 6ft. Швајцарска алпска вештачка елка со 250 јасни LED светла и 450 гранки што се наведнуваат, зелена : целокупна димензии на производот : 38in. W x 38in. Д x 72in. Ч; Мерењата се од дното на дрвото до најоддалечената проширена гранка. Димензиите на ширина се пресметуваат и од најоддалечената испружена димензија. Пред-строги со 250 јасни LED светла. Одлично за тесни, тесни простори. Содржи 450 совети за украсни украси. Стабилизирана на дрвен пол и метална основа. Препорачано само за употреба во затворен простор. Вештачките дрвја се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и конструирани за да бидат животни по изглед. Предметот ќе треба да се обликува кога ќе се отстрани од кутијата; Ова дрво лесно може да се наведнува за целите на преобликување - ве молиме одделете ги и испрскајте ги гранките за да ја постигнете посакуваната полнота.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.