• Ново
Jorkидовите на заложници за отстранливи тапети

Jorkидовите на заложници за отстранливи тапети

Оценка на клиентот:
DEN 2199.84

Износ
Залиха

Создадете зачудувачки трансформации на собата со јоршки wallидови, активирани со вода, активирана со вода. Произведено на сигурна лента ™, уникатна подлога со високи перформанси, оваа ултра-лесна отстранлива позадина е загарантирана лесна за инсталирање и лесен за отстранување. Едноставно користете вода за да активирате и изедначувате без напор на идот. Ако е посакувано отстранување, нежно повлечете се на аглите за да ја отстраните секоја лента за секунди. Трансформирајте ја просторијата денес со лесна за инсталирање на Yorkујорк, Sure Strip ™ позадина. Димензии : 20,5 in. X 33 ft. = 56 квадратни метри., 20,5 in. Повторете; Дизајн натпревар : Капка. Направено со сигурна лента технологија што ја прави оваа најлесна претходно затегната позадина што некогаш ќе ја обесувате и отстраните. Печатено со мастила засновани на вода на вода со високи перформанси, претходно затегната поддршка. Не е потребна дополнителна паста. Лесно за инсталирање-само спреј поддршка со вода, почекајте 2-3 минути, а потоа закачете. Ултра-отпуштен-едноставно излупете ги врвните агли и полека повлечете ако се посака отстранување. Совршен за спални соби, дневни соби, канцеларии и многу повеќе. Трајни, миење и извори од управувани шуми. Направено со квалитетни материјали и вистинска изработка. Целосно во согласност со Законот за подобрување на безбедноста на заштитата на потрошувачите (CPSIA).

Карактеристики

Производи во категоријата

Хадас Аманец Самовила Зора Нимфи Летање Од Сируело Фантазија Сликарство Густаво Кабрал Кул Ѕид Декор Уметност Печати Постер

DEN 1519.84

Хадас Аманец Самовила Зора Нимфи Летање Од Сируело Фантазија Сликарство Густаво Кабрал Кул Ѕид Декор У�

Женски Панталони Кратки Панталони За Женски Женски Еднобојни Обични Плетени Ребрести В-Вратот Резервоар Врвот Без Ракави Тенок

DEN 319.84

Женска Еднобојна Лежерна Плетена Ребреста Резервоар За Вратот Тенок Фит Спортски Шорцеви Без Ракави Ка

Стамзод Бебе Боди Симпатична Новороденче Ромпери Писмо На Мајката Печатење Лето Кратки Ракави Боди Бебе Момче Девојка Облека

DEN 351.84

Мало Бебе Девојчиња Момчиња Краток Ракав Писмо Печатење Маица Комбинезон Ромперфеатури : УДОБЕН МАТЕРИ

Плус големина Ситни Жени Раширено Ниско V-Деколте Со Фустан Со Кратки Ракави Бордо Огледало Рефлексија Дизајнер Печати Линија

DEN 737.28

Светилиштето Бургундско Огледало Рефлексија Дизајнерски Фустан за Печатење срдечно ве поканува на лет

Костими за капење За Жени, Женски Летен Моден Секси Принт Полу-патент Со Долги Ракави О-Вратот Половината Сплит Конзервативен

DEN 1.33

Нашата филозофија е да ги насочиме нашите напори врз основа на желбите на нашиот клиент.Услуги на клиен�

Машка Контрола На Стомакот Облека За Обликување Висок Струк Слабеење На Стомакот Шорцеви За Компресија Боксерски Гаќи Долна

DEN 2.00

Машки Шорцеви За Обликување На Стомакот Мажите Стомак Контрола Шорцеви Изградете Ја Вашата Самодоверб�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.