• Ново
Aviaенски женски Flee Tech 7 8 -ми хеланки со должина

Aviaенски женски Flee Tech 7 8 -ми хеланки со должина

Оценка на клиентот:
DEN 317.12

Износ
Залиха

Засилете го вашиот изглед од тренингот до викендот со активните хеланки за технологија на Flex во Avia. Овој секојдневен Capri е исечен од Flex Tech Stright ткаенина за целосно покривање и опремена со висока лента за половината за поддршка на јадрото. Уште подобро, тоа е детално опишано со ласкава мрежа исечена низ ногата што го подобрува неговиот стил. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : M. високи; тенок вклопува низ колковите и бутовите; Слаба нога. Приближно. ИНСЕАМ : 25 ”. Повлечете стајлинг. Странични ленти за врзување и детали од мрежа на долниот дел од ногата. Истегнување ткаенина. Телото за губење. Анти-микробна завршница. Основна поддршка. 71% најлон/29% спандекс. Машина за перење. Увезени. Флекс технологија активни хеланки за жени од Авиа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кошули За Мажи Ретро Вратоврска БОЈА 3д Маици ЗА Дигитално Печатење Комплети Секојдневна Забава На Плажа Со Кратки Ракави

DEN 575.84

Машки Обични Хавајски Кошули Со Кратки Ракави МАШКА Хавајска Кошула Со Кратки Ракави Вратоврска БОЈА 3д

Лии - Светски Дуксери За Мажи Машки Врвови Со Долги Ракави Секојдневна Боја Спојување на Звукот На Вратот Дуксери Со Врвки Блуза

DEN 463.84

Машки Врвови Со Долги Ракави Секојдневна Боја спојување на Звукот На Вратот Дуксери Со Врвки Блуза Машк

Летни Фустани За Жени Модни Жени Секојдневен Цврст Краток Ракав Еден Рамен Задник Мини Фустан Плажа Дали Партија Плус Големина

DEN 303.84

Модни Жени Секојдневен Цврст Краток Ракав Еден Рамен Задник Мини Фустанкарактеристики : 1 Функција : Сек

Британците Направија Стерлинг Сребро Природен Рубин И Дијамант Женски вечност прстен големина опции-Големини На Располагање

DEN 4872.00

Овој Прекрасен прстен За Вечноста е поставен со три Природни Шарени Рубини и два Пенливи Бели Дијаманти

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.