• Ново
Антлер Монограм Доормат, 24 48

Антлер Монограм Доормат, 24 48

Оценка на клиентот:
DEN 367.04

Износ
Залиха

Осветлете го влезот во домот со овој прекрасен монограмиран доормат. Преголема големина за да обезбеди поголема покриеност, овој дом е изработен од природен кокос, трајно влакно што ги чисти дното на чевлите чисти, има истакната двојна граница што ја опфаќа вашата почетна и е поткрепена со винил за да помогне во спречувањето на движење. Времето толерантни и во боја, кокошките дормати ја апсорбираат влагата и ја задржуваат својата форма. За најдобри резултати, користете во заштитена област, како што е покриен трем, одржувајќи екстремна влага и сончева светлина на минимум. Вакуум, чистење или лесно црево чисто. Antler Monogram Doormat, 24 "x 48" (буква q).

Карактеристики

Производи во категоријата

Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Метеорит Сребрен Металик Астон МАРТИН В ВАНТАЖ РОУДСТЕР

DEN 3.00

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.