• Ново
Без граници за машка и голема машка фланелна шахта

Без граници за машка и голема машка фланелна шахта

Оценка на клиентот:
DEN 959.84

Износ
Залиха

Лесно преминување во следната сезона и чувајте се покриени со оваа фланелна шахта, или јакна од кошула, од без граници. Одличен додаток на вашата надворешна облека, оваа разноврсна поштенска јакна е совршена за секојдневните излегувања и има два предни џебови за размавта за да ги задржи најзначајните работи и аспираторот за дополнителна топлина кога е потребно. Исклучиво на. Материјал : 100% памук со 100% обвивка за тафта. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Преголема. Јака : прицврстен аспиратор. Затворање : Затворање на предниот патент. Ракави : Долго. Ockебови : 2 џебови за размавта на градите. Карактеристики : Фланел од предиво. Машка качулка од фланел од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Glookwis Дами Џогер Постави Усни Печати Лабава Вклопуваат Две Облека Екипажот Вратот Фитнес Sweatsuits Долги Ракави Спорт Зелена

DEN 462.24

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Сет, Тренерки Тип На Шема : Усни Печат�

Блузи За Резервоари без ракави За Жени Стилски Женски Трегери Пижами Фустан Во Голема Големина Со Интегриран Тенок Стил Врв

DEN 0.33

Доживејте неспоредлива удобност и разноврсност со овие машки резервоари Дизајнирани за ваше најголемо

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.