• Ново
Заштитена марка ликовна уметност „разнобоен пробив“ платно уметност од Мелиса Мекгил

Заштитена марка ликовна уметност „разнобоен пробив“ платно уметност од Мелиса Мекгил

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Уметник : Мелиса Мекгилсубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има разнобоен апстрактен состав над бело. Истакнати бои : бела, светло сина, сина, виолетова, сива, портокалова, црвена, црна боја што ја сочинуваат работата на некои од најдобрите современи уметници и фотографи, нашата линија на современи публикации нудат куриран избор на високо квалитетни, оригинални слики што можат Во голема мера подобрете ја вашата линија на производи или проекти. За малопродажба, нашата комбинација на современи ликовни уметнички слики измешана со нашиот широк избор на забавни новински слики и постери за најпродавани производи, создава неодолива мешавина на производи. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. разнобоен апстрактен состав над бело.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шпионски Семејни Дуксери ЗА Момчиња 3д Цртани Дуксери Дуксери Со Џебен Пуловер Деца Возрасни Шпионски Семејни Печатени Девојчиња

DEN 3.00

Миење Раце Само Изработен од висококвалитетен полиестер, лесен, густ, мек, удобен и добра пропустливост

Смешни Дипломирањето Подарок За Неа Него Голема Дипломирање Енергија Писмо Печатени Маица Средно Училиште Колеџ Град Маици

DEN 255.20

зелени панталони за глуждот жени големи и високи панталони за фустани хеланки со висок струк контрола н

Фетерна Женска Мода Лабава Секојдневна Печатење На Ноќта На Вештерките Еластична Врвка За Влечење Странични Џебни Панталони

DEN 271.84

Женска Мода Лабава Секојдневна Печатење На Ноќта На Вештерките Еластична Врвка За Влечење Странични Џе

Колиша Мажи Летни Врвови Поло Маици Со Цврста Боја Маици Со Кратки Ракави Класичен Спорт V Вратот Маичка Морнарица Зелена 2xl

DEN 316.80

Пол : Мажи, Господин, Машки, Момчешки Стил : Мажи Поло Кошула, Обични Блузи, Летна Блуза, Тип На Кошула За Г�

Бебе Капи Кофа Брадата Ремен Плажа Прилагодливи Отворено Капи Симпатична Трендовски Пролет Лето Слободно Време Цртан Филм Мека

DEN 2.33

Природно дизајниран да ги одржува вашите девојки удобни и здрави цел ден Истражете импресивен подарок �

Utоимкио Танкини Костими За Капење За Жени Контрола На Стомакот Женски Нов Моден Сплит Костим За Капење Секси Секојдневен Бикини

DEN 0.67

[Клучен Збор]Танкини Костими За Капење За Жени;Танкини Костими За Капење;Женски Танкини Костими За Капе�

Вибзд Женски Бохо Цветен Фустан Набразден Раб Обичен Фустан Со Кратки Ракави А-Линија Фустан За Коктел На Плажа Летна Улична

DEN 3.00

Жените Бохо Цветни Фустан Набразден Полите Повик Краток Ракав Партија АЛинија Фустан За Плажа Коктел Л�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.