• Ново
Шампион за машка екипа на екипажот со блок во боја на градите, до големина 2xl

Шампион за машка екипа на екипажот со блок во боја на градите, до големина 2xl

Оценка на клиентот:
DEN 475.04

Износ
Залиха

Колче за екипаж што може да ја преземе салата или која било авантура за викенд. Дарежлива во сечење и удобност. Мека мешавина од памук/полиестер помага во намалување на пилинг и намалување. Намалување. Вметнете во боја на контрастна боја на градите и ракавите. Манжетни за ребра, вратот и долниот опсег за лесно вклопување. Печатење лого на шампион во градите. В лого на лепенка на манжетна. 70% памук 30% полиестер. Земја на потекло : Виетнам.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женска Дневна Облека Памучна Ленена Облека Летен Резервоар Без Ракави Врвни Лабави Широки Панталони За Нозе Комплет Секојдневна

DEN 255.84

за жени бохо 2 парчиња облека за жени женска облека комплет црнаachена облека жени за летни фустани сјајн�

Добро ткаен Нил Гила Гроздобер Боемски медалјон Ботанички граничен 'рѓа 7'7 9'6 Машина за миење садови за миење садови за изработка

DEN 1.33

Колекцијата на машината што може да се мие на Нил комбинира современи бои, елегантна шема на медалјон, п�

Кисор многу Свилени Цвеќиња Свадба Невеста Рачен Корсаж Со Бисер Синџир Жени Девојки Рачно Изработени Цвет Со Бисер Синџир Партија

DEN 879.84

Описи : 100% Сосема Нови Рачно Изработени Ракотворби Материјал : Свила И Сатен, Полиестер Вештачки Цвет Фа

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.