• Ново
Rizzy килими Rockport Area reg rp од бело цути волна

Rizzy килими Rockport Area reg rp од бело цути волна

Оценка на клиентот:
DEN 765.60

Износ
Залиха

Колекција : Рокпорт килими Стил : Рокпорт килими : RP8699 Off White Specs : Woolorigin : Made in Indiathe Rockport Collection by Rizzy Home е грациозна, но сепак стилска колекција во која има уникатно групирање на ексцентрични дизајни. Пресакана шарм, извонредни детали и огромен број бои и обрасци, оваа колекција е свежа и полна со карактер. Рачно врзаната 100% премија мешана волна е конструирана од целосен куп јамка што има карактеристичен, рачно изработен изглед, целосно во согласност со неформалната убавина на класичниот D�cor. Оваа колекција на килими е навистина уникатен израз на личен стил. Конструкцијата на купот на јамка додава на еклектичниот изглед и чувство, истовремено обезбедувајќи и лесна површина за нега со намалено пролевање. Rizzy Home е водечки производител и увозник на луксузни килими со рака и машина. Нашите дизајнери работат да обезбедат дека тие постојано ги рафинираат своите дизајни и палети на бои за да ги постават трендовите во дизајнот и модата пред остатокот од индустријата. Посветена на извонредност, домашната екипа на Ризи собира талент, знаење и страст да создаде неспоредлива репутација во индустријата за мебел за домови. CST33885 Карактеристики на градежништво : Рачно изработена. Техника : Тафутирана. Материјал : 100pct премиум мешана волна. Потекло : Индија. Традиционален стил. Вакуум и самото место чисто по потреба. Сувата пена и абсорбента подлога се најпосакуваниот метод. Не користете лента за ритам. Техника : Тафутирана. Примарна боја : Брегот на Слоновата Коска. Материјал : Волна. Тип на производ : Област килим. Димензии на килимот со големина 2 'x 3' Севкупна тежина на производот : 2 фунти. Тркач на големината на килимот 2'6 '' x 8 'Севкупна тежина на производот : 11 фунти. Големина на килим 3 'x 5' висина на купот : 0,39 ''. Севкупна тежина на производот : 8 фунти. Големина на килим 5 'x 8' Севкупна тежина на производот : 24 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

апсуј мода Женски Јога Панталони Атлетски Трчање Со Висок Струк Тренинг За Слабеење За Слабеење Стомак Контролни Хеланки

DEN 1.33

апсуј мода Женски Јога Панталони Атлетско Трчање Со Висок Струк Тренинг За Слабеење За Слабеење Стомак

фарти Молња Зделки На Денешницата Женски Дуксери Од Екипажот Клиренс Градиент Печатење Врвови Со Долги Ракави Кошула Паѓаат

DEN 1.33

☀ удобни дуксери за жени дуксер против дуксер за вратот жени преголем дуксер женски дуксер со екипажот

Излупете И Залепете Паста ОД КЕРАМИЧКИ Плочки 3Д Решетка Паста Од Керамички Плочки САМОСТОЈНО Водоотпорна Самолеплива Ѕидна

DEN 2.67

Материјал : МИЛЕНИЧЕ Димензиите се прикажани Боја : Повеќебојна Пакетот вклучува : 10 х Ѕид Налепница...

Освежувач На Воздух Таблети За Замена На Дезодорирање Внатрешно Етерично Масло Арома На Благ Мирис Додатоци За Дополнување Лимон

DEN 191.84

Спецификација : Боја : Прикажи како слика.Големина : Прикажи како слика.Забелешка : може да има малку нару

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.