• Ново
Трговска марка ликовна уметност гигантски Буда II Канвас уметност од Филип Хугонард, Бела мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност гигантски Буда II Канвас уметност од Филип Хугонард, Бела мат, рамка од бреза

Оценка на клиентот:
DEN 2239.84

Износ
Залиха

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, трговска марка ликовна уметност „гигант Буда Втори“ Арт од Филип Хугонард, Бела мат, Бреза Рамка : Уметник : Филип Хугонард. Тема : Сценски и пејзажи. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.