• Ново
Сафавих Лилипонд Апстракт налутен килим, 10 '8'

Сафавих Лилипонд Апстракт налутен килим, 10 '8'

Оценка на клиентот:
DEN 3830.88

Износ
Залиха

Колекција на килими на Лилипонд. Апстрактни килими. Ситните рабници и суптилно текстурираниот куп ја зголемуваат колекцијата на lilypond килим од Safavieh на класа сите свои. Брилијантна мешавина на смели детали за модерна уметност и класични завршни детали, килимите на областа Лилипонд се стилизирани за да донесат декоративна драма и допир на топлина на современите ентериери. Намалување на електрична енергија со употреба на меки синтетички предива за трајна убавина, што ги прави совршен додаток на вашиот дом. Боја : слонова коска/роза. Големина : 8 'x 10'. Моќта се наomираше во Турција. Висина на купот : 0,31 во . Поддршката вклучува латекс, рампа за килим (продадено одделно) препорачано за да се спречи менување и лизгање. 75% полипропилен, 25% полиестер. Стилски додаток за секоја просторија. Додатоци во фотографиите во живот не се вклучени. Редовно вакуум (по можност еден без барови со тепачки) и место чисто; За тешки дамки, се препорачува професионално чистење на килим; Ротирајќи ги килимите на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно носење од сообраќај на нозе и тежина на мебел. Користете заштитници на килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнети купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика да избледат боите во вашата област килим; Ставете го килимот на вашата област подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За непосредно украсување на преуредување, овој килим е еден од најлесните и најмодерните начини за освежување на просторијата со карактер и стил . Ве молиме, забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може да варираат малку. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние даваме се од себе за да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме, ве советуваме дека постои одредена варијација. Моделите може да варираат малку според избраната форма и големина . Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; Овие површински бранови не се несовршености или штети и постепено ќе се повлекуваат; Задното тркалање или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на набори во килимот во вашата област; Оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се изедначат. Достапно во повеќе големини. За употреба на тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за задржување помеѓу заштитата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бепптер Приврзок Украс Декор Декоративен Дом Мека Декорација Фотографирање Детска Соба Девојка Соба Декорација Макарон Коса

DEN 2.67

●Лесен за употреба : овие украси се многу лесни за закачување На Новогодишни елки, тавани, Божиќни венци

Qtinghua Бебе Девојчиња Ноќта На Вештерките Облека Долги Ракави Писмо & Тиква Ромпер+Возбуда Суспендер Здолниште Во Собата Бела

DEN 2.67

Бебе Девојки 2 ПАРЧИЊА Облека За Ноќта на Вештерките, Писмо Со Долги Ракави Тиква Ромпер + Дух Тиква Крат�

Акихол Женски Градници Удобни Плус Големина Женски Градници За Затворање Пред Затворање Плус Големина Чипка Целосна Покриеност

DEN 696.00

Нови Жени Јога Теретана Фитнес Спортски Градник Притисни Нагоре Шуплив Градник Вежбање Теретана Јога Г

Машка Контрола На Стомакот Облека За Обликување Висок Струк Слабеење На Стомакот Шорцеви За Компресија Боксерски Гаќи Долна

DEN 2.00

Машки Шорцеви За Обликување На Стомакот Мажите Стомак Контрола Шорцеви Изградете Ја Вашата Самодоверб�

Анонимно Црно Украсено Дрво Врамено Со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Наслов-Графофони Колумбија-калифорнија

DEN 1.00

Анонимус претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 14х18 Врамено со Уметничко Дело Со Двојно Матирање, на�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.