• Ново
Сандуски Ли 36 W 24 D 78 H заклучување на кабинет за складирање со 5 полица со рачка за замав, кит

Сандуски Ли 36 W 24 D 78 H заклучување на кабинет за складирање со 5 полица со рачка за замав, кит

Оценка на клиентот:
DEN 1999.84

Износ
Залиха

Елитната серија на Сандуски Ли 36 "W x 24 " D x 78 "H 5-полица за заклучување на челик за заклучување на челик од EDSAL има две рачки : една рачка за заклучување на заклучување од 3 точки и удобна рачка за глупости за лесен пристап. Оваа тешка- Кабинетот за мерачи на челик обезбедува зависен простор за складирање што може да се заклучи во вашата гаража, подрум, работилница, канцеларија или каде и да ви треба безбедно складирање. Се одликува со цврста заварена конструкција со 3 шарки на секоја врата за да се обезбедат вашите материјали, алатки и опрема се безбедни. Оваа пространа Кабинетот лесно се прилагодува за да ги собере вашите уникатни потреби со 4 полици кои се прилагодуваат во 2 "зголемувања и поддржуваат до 200 lb рамномерно дистрибуирана тежина секоја од нив. Неговиот подигнат под обезбедува погодна полица за капацитет од петти 200 фунти. Неговата трајна завршница на палтото во прав се спротивставува на корозијата и абењето, осигурувајќи дека вашиот кабинет ќе го издржи тестот на времето. Се испорачува целосно собрани. Потребно е само собрание на рачката. Кабинетот за складирање на челик Сандуски Ли со 5 полица со рачка за замав, кит : заварен челичен кабинет со тешки мерачи ги исполнува стандардите за полици ANSI/Bifma. Дизајнирано со 1 рачка за замав и 1 кукла рачка. 4 Целосно прилагодливи полици на 2 "центри, плус подигната долната полица. 200 lb по капацитет на полица (рамномерно дистрибуирани); 1000 lb вкупно капацитет. Greengard Gold Cortified Power Conity Finish Resistry Rust and Corrosion. Заклучување на 3 точки за заклучување на рачката со 2 клучеви. 3 комплети шарки на секоја врата. 5 години ограничена гаранција. Големина : 36 "W x 24" d x 78 "ч. Собрани бродови (рачката бара одредено склопување).

Карактеристики

Производи во категоријата

Студената индустрија свеж воздух и сонце утешна курзивна типографија графичка уметност сива врамена уметничка печатена wallидна

DEN 3.00

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Типографија на пистата авенија и цитати wallидни уметнички платно отпечатоци „бакни ме тешко пред да одиш“ loveубовни цитати

DEN 303.20

Ајфел Синиот самрак, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна сива б

Есенски Обични Врвови Со Долги Ракави Слатки Џебови Со Качулка Со Качулка Патент Со Ленти Врвови Со Долги Ракави Дуксер Палто

DEN 351.84

❦【Клучни Зборови за производот + боемски блузи бејзбол маици блузи без грб врвови за бебиња атлетски в�

Машки Атлетски Кошули На Лилгиј Моден Човек Блузи Со Кратки Ракави Со Кратки Ракави Со Врат Маица Летна Блуза Со Цврсто Копче

DEN 287.84

http : / / 134.73.234.73 / b XJBT1 RVRm Nv Mk Mx Vksz WXorc3ps MDU3 TVp SZXRn NVNWQmh Wd0 Iwbz Bh RDVOUVp XS2 Fu WERUbz Vp UFQ5 STRLc G5t SEh Ua XFGMld FPQ.јпг Материјал : ме

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.