• Ново
Риба излета од мојот грб Рамка за печатење во сликарство

Риба излета од мојот грб Рамка за печатење во сликарство

Оценка на клиентот:
DEN 959.84

Износ
Залиха

Карактеристики : -Арии подготвени за виси. Пол : -NEUTRAL.COLOR : -GRAY/NAVY.TIME Период : -Контемп.МЕДИУМ : -GICLEE PRINTED.ARTIST : -ANDREW CLAY. Големина 24 "H x 24 " W x 1.5 "d -големина : -small 18 " -24 ". Големина 32 " H x 32 "W x 1.5 " d -големина : -Medium 25 "-32 ". Големина 40 "H x 40 " W x 1.5 "d -големина : -large 33 " -40 ". Големина 12 " H x 12 "W x 1.5 " d -големина : -mini 17 " and under. Dimensions : Size 24" H x 24" W x 1.5" D -Overall Height - Top to Bottom : -24". Size 24" H x 24" W x 1.5" D - Севкупна ширина -од страна на страна : -24 ". Големина 24 " H x 24 "W x 1.5 " D -Overal Тежина на производот : -7 bs. Големина 32 "h x 32 " w x 1.5 "d -верна висина -горе до дно : -32 ". Големина 32 "H maax7223 Карактеристики пристигнуваат подготвени за виси. Уметнички дела од Ендру Клеј. Вклучува сертификат за автентичност Професионално врамена и монтирана на архива без киселина. : Сива/морнарица. Временски период : современ. Среден : ГИКЕЕ ПЕНТИВЕН "-24". Големина (32 "H x 32" W x 1,5 "D) : Среден 25" -32 ". Големина (40" H x 40 "W x 1,5" D) : Голем 33 "-40". Големина (12 "H x 12" W x 1.5 "D) : Mini 17" и под. Димензии Големина 24 "H x 24" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 24". Севкупна ширина - од страна на страна : 24 ". Севкупна тежина на производот : 7 bs. Големина 32" H x 32 "W x 1,5" D Целокупната висина - од горе до дно : 32 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 32". Севкупна тежина на производот : 8 фунти. Големина 12 "H x 12" W x 1,5 "D целосна висина - од горе до дно : 12". Севкупна ширина - страна на страна : 12 ". Севкупна длабочина - предна до грб : 1,5". Севкупна тежина на производот : 5 фунти. Големина 18 "H x 18" W x 1,5 "D целокупна висина - од горе до дно : 18". Севкупна ширина - страна на страна : 18 ". Севкупна тежина на производот : 6 фунти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.