• Ново
COMO BLU Women'sенски плус големина балон со кратки лажички на вратот на вратот

COMO BLU Women'sенски плус големина балон со кратки лажички на вратот на вратот

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Овој прекрасен ткаен балон со краток ракав од комо сино со својот лажички врат прави одличен главен дел за секојдневно носење. Овој краток селанец на ракав со балон со еластична обвивка на деколтето со лажици е идеално за дневни облеки. Поставете го овој течен врв над тенок вклопни хеланки или фармерки и навивачки сандали за тренд-десен изглед. Материјал : 65% Рејон/35% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави со балон. Ockебови : Ништо. Карактеристики : се печати; Везени детали за очила. COMO BLU плус големина на ракав за балон за жени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Јплзи Комплет Капаци Од Слама Капаци Од Слама За Повеќекратна Употреба Заштитник Од Слама Овошни Капачиња Од Слама Силиконски

DEN 175.84

1 Парче Сет На Слама Покрива Слама Капаци За Еднократно Слама Заштитник Овошје Слама Капи Силиконски Сл�

Вашите Панталони Обложени Со Руно од руно за Жени Слатки Печатени Дебели Термални Панталони Од Кашмир Хеланки Обложени Со Шерпа

DEN 3.33

? Прашање На Производот : ?П : Како да го измиете производот? Рачно перење или машинско перење?О : достапни

12 месеци-5 години Детски Костим За Капење Девојки Мали Скари Лето Слатка Симпатична Модна Плажа Крајбрежен Костим За Пливање

DEN 559.84

19 / 9 YWDJ Логистика Вовед qwwdj времето на испорака е обично 57 работни дена, што ви го дава најдоброто искуств

Капрезе Долги Ракави Долна Облека Животински Принт Кардиган Деца Дебели Диносаурус Печатени Пуфер Палто Зимски Надолни Јакни

DEN 1.00

Опис : Пол : Деца, Момчешки Стил : Деца Момчиња Со Качулка Патент До Пуфер Јакна Fall Зима Пуфер Палто, Долги

Лицупи Дете Бебе Момче Памучна Постелнина Комплет Еднобојни Кратки Ракави Копче Надолу Маица Блузи Шорцеви Летна Облека Облека

DEN 2.00

Дете Бебе Момче Памучна Постелнина Постави Еднобојна Кратка Ракав Копче Надолу Маица Блузи Шорцеви Лет

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.