• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Yellowолта лабораторија со платно од чаши“ од Hippie Hound Studios

Трговска марка ликовна уметност „Yellowолта лабораторија со платно од чаши“ од Hippie Hound Studios

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

- Портрет на куче над сина позадина. Нејзиниот интерес за уметност започна со loveубов кон цртање и сликање како мало дете. Во раните 90 -те студираше ликовна уметност на ниво на колеџ во заедницата, тогаш ликовна уметност и графички дизајн на државниот универзитет Апалачи во Бун, НК. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Во 2015 година таа тргна со 5 -годишен план за комбинирање на нејзината loveубов кон уметноста, животните и природата во нејзината работа од соништата. Нејзиниот интерес за уметност започна со loveубов кон цртање и сликање како мало дете.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пипета, Проѕирна Капалка За Пренос На Течност За Дома За Пренос На Течност За Уметнички Материјали Додаток За Боја За Воздушни

DEN 1.00

100 ПАРЧИЊА 1,5 мл Капалка Пипета За Пренос На Течност и Материјали За Уметност Со Боја На Воздушна Четка Д�

Розитај Кошули Со Долги Ракави За Жени Фустанженски Мода Обични Копчиња За Ноќта На Вештерките Со Долги Ракави Печатење Врвна

DEN 495.84

Женска Мода Обични Копчиња За Ноќта на Вештерките Со Долги Ракави Печатење Пуловер Со Кружен Врат Врвна

Играчка За Уживање Во Камион Со Виљушкар Со Тркала Со Палета И Товар Со Триење И Рачна Контрола На Кревање-Тешка Пластична Играчка

DEN 3.33

ТРКАЛА СО ТРИЕЊЕ : Не барајте батерии и кабли за ракување со камионот Само турнете го камионот за играчк�

Стомачни Масти Абдоминален Мускулен Крем Лесно Апсорбиран Целулит Крем За Слабеење За Обликување За Зајакнување На Стомачните

DEN 531.20

Стомачни Масти Абдоминален Мускулен Крем Лесно Се Апсорбира Целулит Крем За Слабеење За Обликување За �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.