• Ново
Луксплум Жените Џогер Постави Екипажот Вратот Две Облека Краток Ракав Дуксери Основни Блузи И Шорцеви Сетови Џогирање Браун М

Луксплум Жените Џогер Постави Екипажот Вратот Две Облека Краток Ракав Дуксери Основни Блузи И Шорцеви Сетови Џогирање Браун

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Опис : Пол : Жени, Дамски Стил : Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Сет, Тренерки Тип На Шема : Букви Печатење Боја : Црна Големина : XS, S, M, L, XL(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Полиестервистлин : Еластични Појаси Должина : Краткосезона : Пролет, Лето, Есенски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Јога, фитнес, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Пливање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Тимови За Резервоари се Направени од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Гардероба Главна Тренерка.2. Дизајн : Секојдневен И Лабав Салон. Еластичниот Дизајн На Печатење На Половината и Буквите Прави Да Изгледате Опуштено и Посебно во Толпата.3. Карактеристика : Комплет За Опуштено Сместување За Жени, Комплет Тренерки Со Кратки Ракави, Комплет За Дуксери Со Висок Струк За Дами, Меки и Удобни.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Трчање, Џогирање, Работа.5. Совршено За Да Се Совпадне Со Патики, Спортски Чевли, Сандали Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 х Летна Облека (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Две Парчиња Облека, Костим За Дуксери Со Кратки Ракави, Спортски Џогер Сет. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Пријателска За Кожата и Еластична, Удобна за Вашата Кожа Во Жешкото Лето. Дизајн-Кратки Ракави, Облека Од Две Парчиња, Еластична Тренерка За Половината, Врвови За Пуловер + Кратки Панталони, Букви Печатат Секојдневни Дуксери, Лесни. Повод-Женските Дводелни Костуми За Џогирање Се Совршени За Секојдневно Носење, Спорт, На Отворено, Јога, Вежбање, Внатрешни Или Надворешни Спортови Се Релаксираат и Секојдневни. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате.

Карактеристики

Производи во категоријата

Фустани за кошули За Жени Шик Копче Долу Долга Памучна Блуза Макси Фустан Секојдневен Макси Кошула Фустан Мода Јака Со Превртување

DEN 1.67

❀Моден дизајн, 100% Сосема Нов, висок квалитет! Поврзан производ : Макси Фустани За Жени 2022 Женски Секојдн�

Женски Резервоари Лабави Фит Обични Удобни Летни Модни Гроздобер Цветни Одмор Плажа Без Ракави Против Вратот Резервоари

DEN 271.84

Женска Летна Модна Печатена Маица Кошула VВратот Обичен Врв VВратот Елек карактеристики : 1.Карактеристи

Куоф Женски Дуксери Дуксер За Жени Обични Лабави Тркалезни Вратот Долг Ракав Пеперутка Печатење Блуза Маица Женски Блузи Зелени

DEN 2.00

Куоф Женски Дуксери Дуксер За Жени Обични Лабави Тркалезни Вратот Долг Ракав Пеперутка Печатење Блуза �

Блузи За Жени Облечени Секојдневни Врвови На Вратот Со Изрез Со Долги Ракави Трендовска Кошула Солидна Возбуда Блузи Со Пуловер

DEN 231.84

Зарем тоа се уште не е доволно за вас? Кликнете на оваа врска, ќе можете да видите повеќе ценасами блузи З

Жени Свечена Свадба Деверуша Висока Половината Партија Топката Матурска Наметка Фустан Женски Фустани Каки Големина Xl

DEN 1279.84

Пол : Жени Прилика : Дневно,канцеларија,забава Сезона : Пролет, лето, aut, зима Стил : Елегантен, секојдневен

Зимски Капи Мажи Зимски Зимски Капи За Мажи Жени Мека Топла Плетена Капа Ски Порибување Јака Капа Обложена Со Топчеста Капа

DEN 207.84

Материјал : Полиестер Дебелина : Стандард Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифат�

Вузстар Контролен Вентил За Омекнувач На Вода 12-Дневен Контролен Вентил За Тајмер Автоматски Вентил За Контрола На Часовникот

DEN 1.00

ОПИС : Ова е вентил за контрола на времето со проток до два тони на час Изработен е од висококвалитетен а

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.