• Ново
Канруло Мало Бебе Девојче Летни Тимови 3д Цветна Кошула Блузи Мини Копче Кожа Здолниште Облека Розова 3 Години

Канруло Мало Бебе Девојче Летни Тимови 3д Цветна Кошула Блузи Мини Копче Кожа Здолниште Облека Розова 3 Години

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Комплет За Летна Облека За Мали Деца, МАИЦА СО 3Д Цветен Принт За Девојчиња+Здолниште Со Кратко Копче. Големина (см)ttttttttttttt. 90t Top Должина : t35 t Bust : t52tsleve : t10t Shoulder : t22 Tskirt Должина : t25 пресврт : t44t Age : t2-3 Години. 100 t Top Должина : t37, 5t Bust : t54tsleve : t10, 5 Shoulder : t23 Tskirt Должина : t26, 5пресврт : t46t Age : t3-4 Години. 110t Top Должина : t40 t Bust : t56tsleve : t11t Shoulder : t24 Tskirt Должина : t28 пресврт : t48t Age : t4-5 Години. 120 Ttop Должина : t42, 5t Bust : t58tsleve : t12t Shoulder : t25 Tskirt Должина : t29, 5пресврт : t50t Age : t5-6 Години. 130t Top Должина : t45 t Bust : t60tsleve : t13t Shoulder : t26 Tskirt Должина : t31 пресврт : t52t Age : t6-7 Години. Големина (инчи)tttttttttttt. 90 Ttop Должина : t13. 78 t Bust : t20. 47 tsleve : t3. 94 t Shoulder : t8. 66 Tskirt Должина : t9. 84 пресврт : t17. 32 t Age : t2-3 Години. 100 t Top Должина : t14. 76 t Bust : t21. 26 tsleve : t4. 13 t Shoulder : t9. 06 Tskirt Должина : t10. 43 пресврт : t18. 11 t Age : t3-4 Години. 110t Top Должина : t15. 75 t Bust : t22. 05 tsleve : t4. 33 t Shoulder : t9. 45 Tskirt Должина : t11. 02 пресврт : t18. 90 t Age : t4-5 Години. 120t Top Должина : t16, 73 t Bust : t22, 83 tsleve : t4, 72 t Shoulder : t9, 84 Tskirt Должина : t11, 61 пресврт : t19, 69 t Age : t5-6 Години. 130t Top Должина : t17. 72 t Bust : t23. 62 tsleve : t5. 12 t Shoulder : t10. 24 Tskirt Должина : t12. 20 пресврт : t20. 47 t Age : t6-7 Години. Пријателски Совети : . 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот.(1 инч=2,54 см). 3.Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Фала. Спецификација : . Стил : секојдневен. Стил На шема : печати. Должина на ракавот : краток ракав. Материјал : памучна мешавина, кожа. Боја : розова. Содржина На Пакетот. 1*врвот+1*панталони. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот,слободно контактирајте не,ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Удобна Ткаенина : Изработена од висококвалитетна памучна мешавина и кожа,многу дише и погодна за кожата,може да му понуди на вашето бебе меко и удобно чувство. Дизајн : 3д Цветен принт Маица со кратки ракави, кратко здолниште со копчиња,симпатична облека за бебиња,супер симпатична и привлечна. Прилики : Погоден за секојдневно носење, улица, шопинг, клуб, забава, фотографија и така натаму on.It е исто така одлична идеја за бебе покажете подароци за вашето слатко дете. Повеќекратна Големина : можеме да обезбедиме големини за бебиња на возраст : 2-3 години,3-4 години,4-5 години,5-6 години,6-7 години и можете да изберете како што сакате. Што Добивате : 1*Врвот+1*панталони.За вашето задоволително купување,проверете ја табелата со големини пред да го купите предметот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Главни текстурирани текстурирани текстурирани текстурирани цврста боја, филтрирање на светлина, панел за завеси, сет од 2, сребро,

DEN 2.67

Донесете суптилна софистицираност во која било просторија во вашиот дом со главни теми од свилена текс�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.