• Ново
Самикар Летен Заштеди Дозвола Плус Големина Летни Врвови За Жени Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки Женски Летен Круг На Вратот Слободно

Самикар Летен Заштеди Дозвола Плус Големина Летни Врвови За Жени Врвови Облечени Обични Врвови Од Туника За Носење Со Хеланки

Оценка на клиентот:
DEN 255.84

Износ
Залиха

Големина Шема : . Големина : С Биста : 72см/28.35" Ракав : 28см/11.02" Должина : 63см/24.80". Големина : М Биста : 77см/30.31 "Ракав : 28.7 см/11.30 "Должина : 64см/25.20". Големина : Л Биста : 83см/32.68" Ракав : 29.7 см/11.69 "Должина : 65.5 см/25.79". Големина : XL Биста : 90cm/35.43" Ракав : 30.7 cm/12.09 "Должина : 67cm/26.38". Сезона : Пролет, Fall. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Мода. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови Уникатен дизајн : суштинската Маица за летна гардероба е тука! Едноставен лабав врв може да биде и врвот на рамената, основната Маица за половината и обичниот врв за сите сезони. Модерен и убав. Оваа класична Маица е многу удобна и лесна за облекување. Основниот дизајн додава прекрасна модна смисла на оваа едноставна јакна, која е модерна и пријатна. Совршен со сите фармерки, панталони и шорцеви. Прилика : овој еднобоен врв е многу погоден за секојдневно носење, одмор, шопинг, работа, улица, состаноци, канцеларија, работа, плажа, одмор, спорт или која било пригода. Спарете го со високи потпетици, прекрасни сандали и удобни спортски чевли, изгледа многу погодно за одмор. Инструкции за перење : машина за перење, миење раце со ладна вода, сушење на воздух.

Карактеристики

Производи во категоријата

Капак за Седиште за Автомобил за Куче За Задно Седиште, Водоотпорен Заштитник За Седишта Отпорен На Гребење На Импровизирана

DEN 606.40

Пред неколку години си поставивме мисија : да создадеме иновативни производи за домашни миленици кои го

Компатибилен Со Хармонија Телефон Случај, Цветни-Случај Мажи Жени, Флексибилни Силиконски Шок-Отпорен Случај за Хармонија 3

DEN 399.84

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Ме�

Хоксмл Дами Без Траги Удобен Чипка Градник, Без Челичен Прстен Елек Дише Собирање Спортски Градник Жена Со Големи Димензии Долна

DEN 1.00

Хоксмл Дами Без Траги Удобен Градник Од Тантела, Без Челичен Прстен Елек Што Дише Собирање Спортски Гра�

Клинови Чевли, Зимски Мајка Женски Зимски Чизми Челзи Чизми Денот На Благодарноста Работа Глуждот Високи Чевли За Жени Чизми

DEN 3.00

Аксхд женските чевли вклучуваат чизми за снег, чизми, чизми до глужд, кожени чевли, сите видови високи по

Енергетска Суспензија Вратоврска Прачка Крај Подигање Октомври Стил-Црвено Одговара изберете: 1979 - МАЗДА РХ7, 1988-мазда 626

DEN 3893.76

Енергија Суспензија Вратоврска Прачка Крајот Подигање Октомври Стил (2) Црвена Енергија Суспензија Вра

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.