• Ново
Женски Еднобојни Едноделни Бикини Со Едноделни Пруги Печатење Бикини Костим За Капење Женска Облека За Плажа Костими За Капење Костими За Капење Бикини Сет

Женски Еднобојни Едноделни Бикини Со Едноделни Пруги Печатење Бикини Костим За Капење Женска Облека За Плажа Костими За Капење

Оценка на клиентот:
DEN 127.84

Износ
Залиха

Добредојдовте Во Продавницата ХУАНБАИ. Сите производи во нашата продавница се сосема нови со загарантиран квалитет. Ве молиме слободно купете!. Топол совет : пред да нарачате за купување, задолжително погледнете ја спецификацијата за големината на бојата. Избегнувајте добивање погрешна големина и враќање на средствата. Сите наши производи за облека одговараат На кинеската големина, ве молиме внимателно прочитајте ја табелата со големини или описот на соодветната големина.Ви благодариме за вашата поддршка!!. . Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 81-86см/31,89-33,86" Половината : 61-66см/24,02-25,98" Колк : 87-93см/34,25-36,61" Големина : М Големина НА САД : 6 Велика Британија Големина : 10 Големина НА ЕУ : 36 Биста : 87-93см/34,25"-36.61" ПОЛОВИНАТА : 67-73см/26.38"-28.74" колк : 93-98см/36.61-38.58" големина : л големина на сад : 8 Велика Британија Големина : 12 еу големина : 38 биста : 94-99см/37.01"-38.98" половината : 74-78см/29.13"-30.71" колк : 99-104см/38.98"-40.94" жени едноделни бикини со едноделни пруги бикини Печатење на Бикини костим за капење женска облека за плажа облека за капење специфики Пол : жени сезона : летна пригода : дневно,базен ,морски материјал : ДЕКОРАЦИЈА на полиестер : ДОЛЖИНА НА ОБЛЕКА СО ЛАК : Редовен Тип На Шема : стил на цврст ракав : редовен стил : секси,каузална тежина : 120(с-Л) пакетот ВКЛУЧУВА : 1 комплет Костими За капење (Кои Содржат подлога за градите) забелешка : ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да ги купите!!! Користете слична облека за да ја споредите големината ГОЛЕМИНАТА ГОЛЕМИНАТА НА САД Големината Велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНАТА НА ЕУ Бистата Половината Колкот 4 8 34 81-86см/31,89-33,86" 61-66см/24,02-25,98" 87-93см/34,25-36,61" Големина : С Големина НА САД : 4 Велика Британија Големина : 8 ГОЛЕМИНА НА ЕУ : 34 Биста : 81-86см/31,89-33,86" Половината : 61-66см/24,02-25,98" Колк : 87-пакетот 93см/34.25-36.61" вклучува : 1пц едноделен костим за капење. женски бикини. Костими За Капење Едно Парче. Прилики : Совршен За плажа, базен, тропски одмори, лето, играње вода, меден месец итн. Одлично за летно сурфање, нуркање, пливање, одмор на плажа, Сончање итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Viikei Краток Ракав Женски Блузи Жени Краток Ракав Кошули Плус Големина Кошули За Жени Дозвола Мода Лето Печатени V - Вратот

DEN 355.36

● Маичката на виикеи е изработена од висококвалитетна ткаенина, мека и дише, лесна и пријателска за кож�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.