• Ново
Самле СМ5-КОМПЛЕТ Монтажа Загради И Хардвер Комплет

Самле СМ5-КОМПЛЕТ Монтажа Загради И Хардвер Комплет

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

КОМПЛЕТОТ СМ5 вклучува четири цврсти алуминиумски држачи за монтирање со 5 дупки со хардвер од нерѓосувачки челик потребни за безбедно прицврстување на соларен панел на покривот на Вашето Рекреативно Возило или која било друга рамна површина. Инсталирањето бара 7/16" клуч, рачна вежба, клешти, 3/8" клуч, вежба 1/2" и удар или шило. Вклучува ограничена двегодишна гаранција. Комплет за соларни панели со рамна монтажа. Вклучува загради и хардвер. Панели продадени одделно. Двегодишна ограничена гаранција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Хосима 3-Парче 3д Дигитален Печатен Комплет За Утешител,Слатки Цртани Ликови, Топли И Меки, Погодни За Серија Постелнина За

DEN 0.33

Прекрасната двострана постелнина од микрофибер на хосима може да донесе свеж и едноставен стил во ваши�

Fvwitlyh Топлина Микрофибер Хулахопки Термални Чорапи За Жени Корални Чорапи Ленти Чорапи Шарени Лесни Мрежести Вметнати Здолниште

DEN 319.84

Топлински Микрофибер Хулахопки Термални Чорапи За Жени Чорапи Од Корално Руно Чорапи Со Ленти Шарени Л�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.