• Ново
3.61 кт смарагд сече бел сафир 18к бело злато годишнина ангажман камен прстен големина 4.25

3.61 кт смарагд сече бел сафир 18к бело злато годишнина ангажман камен прстен големина 4.25

Оценка на клиентот:
DEN 10399.68

Износ
Залиха

Клара пучи дизајнер накит изработен во Сад. направено да трае цел живот, совршено за секоја пригода, вклучително И Ангажмани,. Денот на вљубените, Годишнини, Предлози, Божиќ, Родендени, Денот На Мајката,. или Дипломирање. Испорачано во нашата Бесплатна Кутија за Подароци и сместено. вашиот избор на цврсти 14k или 18k автентицирани печат злато; секој. предметот е дизајниран, произведен и продаден исклучиво Од Клара. Пучи, загарантиран да биде вистински, без конфликти и придружуван. Со Нашата Автентичност Картичка. Нашето персонализирано ласерско гравирање. идеален е за секој спомен, подарок или спомен. А 60-ден кавга слободен враќање. опцијата се нуди Со Ограничена Доживотна Гаранција за. сите предмети, покривајќи оштетени, обезбоени или заматени камења; заменети без. полнење. Страничните камења се премиум руски Симулирани Дијаманти,. имитирање на појавата на откопани дијаманти. ** Сите барања за гравирање мора да бидат доставени веднаш. по или за време на исходот, испратете ни е-пошта директно на информации@ (максимум. од 6 знаци за текст)**. Синтетички скапоцени камења. се направени во лабораторија, изложувајќи ја истата хемиска, оптичка. & физички карактеристики на природни скапоцени камења. Лабораторија создадена и извори. секако, Симулираните Скапоцени Камења личат на вистински скапоцени камења за еден или повеќе. својства. И Синтетичките И Симулираните скапоцени камења опфаќаат зелена, 100% . еколошки метод за создавање. Симулиран Шампањ : лековит камен кој носи вистинска среќа во сите аспекти на животот, вклучително и бракот бидејќи овој скапоцен камен е поврзан со силна светлина. Обезбедува придобивки од енергијата јин-јанг. Симулиран Розов Турмалин : Претставува љубов кон филантропската работа и сочувство кон другите. Се користи за создавање сетила за љубов, задоволство, радост, спокојство и релаксација. Октомврискиот камен на раѓање. Симулирана тиркизна : Верувале античките луѓе да лекуваат и штитат. Декемврискиот камен на раѓање. Користејќи ја енергијата на водата, овој скапоцен камен е пример за виталноста на спокојството, моќта и прочистувањето. Синтетички Бел Сафир : најпопуларниот избор на сафир, роден камен на април, создавајќи интуиција, самопросветлување, транспарентност, енергија и сила. 3.61 карат смарагд намалување лабораторија создаде бел сафир 18 каратно цврсто бело злато невестинска годишнина ангажман свадба пасијанс со акценти 3 камен прстен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Авамо Машки Дуксер Џеб Со Качулка Врвови Со Еднобојни Дуксери Спортски Дуксери Со Редовно Вклопување Секојдневен Пуловер Обложен

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи Маж, Маж, Господин Стил : Мажи Дуксери Дуксер, Пуловер Со Качулка Со Долги Ракави, Дуксери

Sulpell Industries Минимална цветна спригс линии околу окерот во форма на графичка уметност во форма на охранска форма, завиткана

DEN 583.84

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.