• Ново
Калифорнија Цврст Кадифен Килим, Морнарица, 8 '6 12'

Калифорнија Цврст Кадифен Килим, Морнарица, 8 '6 12'

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекција на килими и Густ Куп Совршен За Живеење И Декорација на Спалната Соба секојдневнатаestетика На Западниот Брег се слави во драматичната колекција На Сафавиех Во Калифорнија, дизајнирана за дополнителен луксуз со супер густа тежина на купот од 4,5 кг на метар квадратен. Овој прекрасно мек тепих е моќ на полипропиленско предиво за извонреден квалитет и невообичаено кадифен текстура и мекост под нозете. Ова е одличен придружник за вашиот дом без разлика дали е во земјата или зафатен град. Боја : Морнарица. Големина : 8 ' 6 "х 12". Моќта Се Појави Во Турција. Висина на купот : 2 инчи. 100% Полипропилен. Подлогата содржи јута/полиестер/памук, подлога за тепих (се продава одделно) препорачана за да се избегне менување и лизгање. Внатрешна Употреба. Додатоци во животниот стил фотографии не се вклучени. Редовно вакуумирајте (по можност еден без шипки за тепање) и исчистете го местото; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килим; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме. Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; назад-тркалање или обратно тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на наборите во тепихот во вашата област; дозволете доволно ти. Достапно во повеќе големини. За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лии - Светски Дуксери За Мажи Машки Врвови Со Долги Ракави Секојдневна Боја Спојување на Звукот На Вратот Дуксери Со Врвки Блуза

DEN 463.84

Машки Врвови Со Долги Ракави Секојдневна Боја спојување на Звукот На Вратот Дуксери Со Врвки Блуза Машк

Јотјукеб Женски Костими За Капење Костими За Капење Бикини Женски Танкини Поделени Големи Печати Плажа Бикини Сет Еднобојни

DEN 2.00

Големина : С Под Биста : 70см / 27.56 "Половината : 70см / 27.56 " КОЛК : 76см / 29.92" Големина : М Под Биста : 74см / 29.13 "Пол�

Аохаслиј Машки Дуксери Пуловер Божиќен Клиренс Дуксер Дуксер Божиќен Џемпер Руно Дигитално Печатење Пуловер Со Качулка

DEN 0.67

Машки Моден Секојдневен Божиќен Џемпер Дигитален Принт Со Качулка Производ information : 1.It изработена е од в

Проверка Панталони Облека За Девојки Големина 7-Печатење Деца Блузи Дуксер Маскирна Мало Дете Сет Шорцеви Бебе Момчиња Писмо

DEN 1.33

1 инч = 2,54 см Ве молиме дозволете мала разлика од 13 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за р

Кошули За Мажи Ретро Вратоврска БОЈА 3д Маици ЗА Дигитално Печатење Комплети Секојдневна Забава На Плажа Со Кратки Ракави

DEN 575.84

Машки Обични Хавајски Кошули Со Кратки Ракави МАШКА Хавајска Кошула Со Кратки Ракави Вратоврска БОЈА 3д

Машки Чизми Со Среден Врв Кратки Чизми Со Кадифен Облик На Чизми До Глуждот Секојдневни Чевли Машки Рамни Чизми Ретро Нелизгачки

DEN 398.56

Опис : Пол : Мажи, Мажи, Малестил : Чорап Чизми, Секојдневни Чизми, Чизми До Глужд, Чевли, Зимски Чевли Тип Н

Carxs Zebra Печатење На Автомобилски Седишта Комплетен Комплет, Вклучува Соодветни Влошки За Безбедносни Ремени И Капак На Воланот,

DEN 1.00

Мазна Ткаенина Од Велур Со Живописни Модели Со Пруги Од Зебра исечете впечатлив акцент на класичната тк

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.