• Ново
Богатствата На каролина Кропи Јадење Сушење Мат

Богатствата На каролина Кропи Јадење Сушење Мат

Оценка на клиентот:
DEN 207.84

Износ
Залиха

Каролини Богатства 8808 DDDM Croppie Јадење Сушење Мат, 14 x 21", разнобојни Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење Мат е Од Каролини Богатства риба категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.