• Ново
Губотаре Спортски Панталони За Мажи Големи И Високи Цврсти Спортски Хеланки

Губотаре Спортски Панталони За Мажи Големи И Високи Цврсти Спортски Хеланки

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Спортски панталони За Мажи Големи И Високи Цврсти Спортски Хеланкисезона : Сите Сезони. Пол : Мажи. Повод : Дневно, Забава. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Цврст. Стил : Мода, Слободно Време. Должина на ракавот : Долг Еластичен струк : Растегливиот струк со прилагодлива врвка за влечење обезбедува максимална удобност на половината. Панталони Со права нога : Едноставен стил, двострани џебови со наклон и задни џебови, лабаво вклопување, прават да изгледате одлично за вашето слободно време. Известување : ве Молиме проверете ги информациите за големината под описот на производот пред да нарачате, наместо "табелата со големини" покрај паѓачкото поле, слободно контактирајте не доколку имате проблеми со лабавите панталони. Повод : Совршен За јога, танц, училиште, одмор, плажа, џогер, панталони, одличен за жешки летни денови, исто така погоден за носење во студената сезона. Нега на облека : Препорачано миење раце, нормално-суво чистење или машинско перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ролбекс Женски Јога Панталони Висок Струк Контрола На Стомакот Панталони За Вежбање Хулахопки За Подигнување На Колкот Истегнување

DEN 247.20

●Гарантирано задоволствоако не сте целосно задоволни со вашето купување, ние нудиме гаранција за враќ�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.