• Ново
Мат Килим 16x24 Денот На Независноста Црвено Сино Афион Цвет Зелени Лисја Беж Мека Нелизгава Гума Велур Бања Душеци Брзо Сува Супер Абсорбента Перат Бања Килим Мат за

Мат Килим 16x24 Денот На Независноста Црвено Сино Афион Цвет Зелени Лисја Беж Мека Нелизгава Гума Велур Бања Душеци Брзо Сува

Оценка на клиентот:
DEN 319.84

Износ
Залиха

Висококвалитетен Материјал : душеци За бања за подот во бањата изработени од дијатомска кал и гума, кои се ултра меки, пријатни и удобни. Секој пакет има 1 парче подлога за врата - 16"х 24", има висококвалитетни шевови и мазна површина од велур, многу издржлив и оу никогаш нема да ви пречат проблеми со опаѓање на влакна или нејасни пилинг, како што се традиционалните душеци За бања Од шенил, Абсорбента И Брзо Сушење : подната подлога за Капење Може да цица вода што капе во рок од неколку секунди Додека излегувате од бања, туш или се подготвувате со мијалник, водата не останува на површината на подлогата за капење и овозможува брзо испарување на водата во природниот воздух, чувајте го тепихот за бања сув за следната гумена подлога што не се лизга : абсорбентната подлога за капење има издржлив дизајн на гумена подлога на дното, може да го зголеми триењето со земјата, Да Обезбеди Цврсто Да Го Фатат Подот и да останат на место, да го намалат ризикот од лизгање или сопнување, да го чуваат вашето семејство безбедно. И оваа гумена подлога за капење, исто така, може да спречи навлегување вода одоздола, а потоа да тече насекаде, нема да мириса откако ќе се навлажни долго време отпорен на дамки И Лесен За Чистење : Абсорбентниот килим за капење има мазна површина, која не ги лепи нечистотијата и косата, отпорна на нечистотија, што може да го одржува вратата чиста долго време. Кога е потребно чисто, можете да го избришете со влажна крпа и благ детергент или да користите глава за туширање/градинарско црево за да ја исплакнете подлогата на отворено, лесна за чистење И нега Повеќенаменска Употреба : килимот за подот за Бања може широко да се користи во многу прилики без оглед на внатрешната или надворешната, како што се бања,када, пред мијалникот, кујна, спална соба, дневна соба, балкон, перална, подрум итн. Овој влезен тепих има живописна и уникатна шема, која може да ја украси вашата соба, го надополнува декорот на собата и е совршен подарок за вашето семејство или пријатели Мат Килим 16"x24" Денот На Независноста Црвена Сина Афион Цвет Зелени Лисја Беж Мека Нелизгава Гума Велур Бања Душеци Брзо Сува Супер Абсорбента Перат Бања Килим Мат за Када.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.