• Ново
Жолта Љубов Куче Бебе Ќебе, Топло И Дише, Мека И Кожата-Пријателски, 40 30

Жолта Љубов Куче Бебе Ќебе, Топло И Дише, Мека И Кожата-Пријателски, 40 30

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Жолта Љубов куче бебе ќебе е изработена од висококвалитетна кадифен полиестер ткаенина која е ослободена од штетни материи, не бледнее и не фрла влакненца. Супер мекиот кадифен материјал не е само супер мек и удобен, туку и мала тежина и доволно топол, но не премногу топол за да создаде удобна и топла средина за вашите малечки, исто како и во прегратката на нивната мајка, тие ќе се чувствуваат безбедно и сигурно.Задниот дел на ќебето за бебиња има уникатна форма на текстура со кадифен кадифен што му обезбедува на вашето малечко тактилно, сетилно искуство кое е и удобно и забавно, носејќи слатко дружење на вашето бебе.Ќебињата за бебиња може да се користат како ќебиња за повивање, навлаки за колички, навлаки за нега или поставени рамно на подот за да обезбедат место за играње на вашето малечко. Или возрасните може да се користат на каучот, во куќата, автомобилот или канцеларијата за покривање на нозете итн.Забелешка : ќебињата За Бебиња може да се мијат рачно или да се мијат во машина, додајте омекнувач во водата при перење за да помогнете во олабавување на ќебето, сушење на тивок оган, не пеглајте, не користете белило. Безбеден материјал, без штетни материи. Удобна ткаенина, мека и пријателска за кожата. Кадифен исечен цвет текстура, донесе уникатен допир.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кароли Мали Девојчиња Пролет Лето Fall Јакна Преклопен Јака Со Долги Ракави Леопард Шема Со Копче Надолу Дизајн Предни Џебови

DEN 0.67

Мали Девојчиња Пролет Лето Есенска Јакна Преклопена Јака Со Долги Ракави Леопард Дизајн Со Копче Надол�

Жени Свечена Свадба Деверуша Висока Половината Партија Топката Матурска Наметка Фустан Женски Фустани Каки Големина Xl

DEN 1279.84

Пол : Жени Прилика : Дневно,канцеларија,забава Сезона : Пролет, лето, aut, зима Стил : Елегантен, секојдневен

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.