• Ново
Дизајнер Менаџер Знак-Голем

Дизајнер Менаџер Знак-Голем

Оценка на клиентот:
DEN 223.84

Износ
Залиха

Нашиот дизајнер Менаџер Врата/ѕид знак може да биде прикачен на вратата, ѕидот или прозорецот на вашиот дом или бизнис. Знакот е ласерски врежан, така што зборовите се врежани во пластиката. Доаѓа во повеќе бои. Дизајнер Менаџер Знак(Црна / Сребрена) - Голем.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.