• Ново
- Машки Дуксери И Дуксери - Канзас Сити

- Машки Дуксери И Дуксери - Канзас Сити

Оценка на клиентот:
DEN 361.44

Износ
Залиха

НИБ - Машки Дуксери и Дуксери - Канзас Ситјадулт Унисекс Дуксер со Качулка. Тешка Мешавина. 8 мл/квадратни метри. 50% Памук / 50% Полиестер. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Двојно обложена хауба со кабел за влечење во боја. Шиење со двојна игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци.1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. НИБ - Машки Дуксери и Дуксери - Канзас Ситјадулт Унисекс Дуксер со Качулка. Тешка Мешавина. 8 мл/квадратни метри. 50% Памук / 50% Полиестер. Воздушно млазно предиво за помеко чувство и намалено пилинг. Двојно обложена хауба со кабел за влечење во боја. Шиење со двојна игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. Џеб за торбичка со двојна игла за дополнително засилување. Содржината на влакна варира во зависност од бојата, видете ја листата на бои за исклучоци.1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. Прешрунк руно плете. Искинете ја етикетата. Класично Вклопување. Хедер Спорт бои : 40/60 памук/полиестер. Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. Многу удобен фит за носење цел ден и вашиот дуксер со качулка се вклопува како добро сакан омилен, со модерно модерно вклопување. Супериорен материјал без пот кој делува како најдобро празно. Толку е меко што ќе се заљубите во него. Се чувствува одлично на вашата кожа и убаво завеси. Овој џемпер од унисекс дуксер во Канзас сити е за мажи и за жени. Ние носиме големини ДО 5 XL. можете да го носите овој спортски дуксер со качулка со долги ракави додека одите во теретана, училиште или да го додадете во вашата викенд гардероба како суштинско значење. Тоа може да биде одличен подарок за некој, мора да го имаат руно, И Канзас сити печатење е толку трендовски да имаат. Ултра Лесен и компресибилен за лесно пакување. Супер лесен и флексибилен. Удобно во носењето и прави да чувствувате голема слобода. Лесен и компресибилен за лесно пакување, погодност за одмор или кој било друг спорт, активности на отворено. Идеален за секоја активност; совршен за плажа, пешачење, кампување, риболов, лов, патување, долг лет на авиокомпанија, јога, тренинг, тренинг, теретана, фитнес, изведување пилатес вежби аеробик итн. Оваа облека ја прави најдобрата идеја за подарок за вас, семејството или пријателот. Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. Ова се долготрајни облеки, нешто што можете да го носите на забава или само едноставен филм. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените Паѓаат Мода Zpanxa Зимска Облека За Жени Врвови Со Долги Ракави Градиент Печатење Пуловер Дуксер На Екипажот Секојдневен

DEN 1.67

Зимска Облека Zpanxa За Жени Врвови Со Долги Ракави Градиент Печатење Пуловер Дуксер На Екипажот Секојдне�

Зима Women Женски Тренингот Поставува Јога Облека Печати Пижами Чипка Без Ракави Ками Шорцеви Долна Облека Облека За Спиење

DEN 343.20

Ве молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини пред Да Нарачате Други прашања, ве молиме контактирајте не

Женска Мода Лето Обична Еднобојна Карго Панталони Со Висок Струк А-Линија Лабави Широки Панталони Капри Капри Во Џеб Брзо Сушење

DEN 383.68

Женска Мода Обични Еднобојни Товарни Панталони Со Висок Струк АЛинија Лабав Широк Џеб За Нозе Брзо Суше

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.