• Ново
Ролна Обични Бои Винил Мебел Ѕид Контакт Хартија Ѕид Налепница Соба Дома САМ Декор

Ролна Обични Бои Винил Мебел Ѕид Контакт Хартија Ѕид Налепница Соба Дома САМ Декор

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Вовед Во употреба : 1.Исчистете ја површината што планирате да ја нанесете налепницата, проверете дали е целосно сува и мазна.​2.Излупете ја налепницата од хартијата за поддршка.​3.Залепете ја налепницата како што сакате.​4.Нежно избришете ја налепницата од центарот до рабовите за да ги елиминирате воздушните меури.​Карактеристики : 1.Лесен За Употреба*само излупете и залепете*Нанесете на која било мазна површина*хартија за Поддршка со решетки за лесно сечење2.Водоотпорен и избришете чисто3.Водоотпорна функција што може да се пере, Отпорна На Влажност*го олеснува чистењето со влажна прашина за разлика од обичната позадина.​Спецификација : Материјал : Пвц Големина(Ширина Должина) : 45cmx1000cm/17.71"x393.7"Примени : контактната хартија се произведува на самолеплив пвц винил филм што може да се нанесе на која Било рамна површина како што се обоена гипс картон, стара позадина или таван, мермер, мебел,шкафови, врати, стакло, метал и плочка или дури и Во пакет За бањи Вклучува : 1 х Ролна Контакт Хартија Забелешка : 1.Ве молиме дозволете грешка во големината од 1-3 см поради рачно мерење.​2.За бојата, поради различна светлина,компјутерски екран и серија,може да има одредена разлика помеѓу сликата и вистинската ставка 1, Лесна за нанесување, само исечете, излупете и залепете според мрежните линии. 2, позадината е изработена од висококвалитетен пвц, еколошки, водоотпорен и долг работен век. 3, за спречување на меурчиња, користете на мазна, чиста, сува површина. 4, Совршено декорација на вашата соба, кабинети, ѕидови, полици, фиоки, занаети.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.